Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mai világban megtudnék élni...

Mai világban megtudnék élni masszőrként?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan. Akihez én járok, alig egy fél éve csinálja, és mindig két héttel előre be kell jelentkezni hozzá, hogy jusson nekem időpont.
2009. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vállalkozóként csinálod,akkor egész jó meg lehet élni belőle.Bérelhetsz helységet is,vagy kimehetsz házhoz! Ha ideális esetben van napi 10 vendéged,az kb 30-40ezer ft:)
2009. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát. Necces. Igen is, meg nem is. Kérdés, hogy mit akarsz. Ha saját masszázs-szalont szeretnél, ahhoz kell az ÁNTSZ engedélye, ami eléggé kemény feltételeket szab. Ha otthonokba mész ki masszázsra, akkor nem kell engedély (változó telephely), de kockázatos vállalkozás. Kérdés még: milyen masszőr vagy? Gyógymasszőr - nem egy életbiztosítás, csak ha welness-hotelekben, privátban végzed. A svédmasszázs, tai masszázs, stb. - ezek az egészséges embereknek szólnak, itt is inkább priviben lehet keresni, de egy kezdőnek, amíg nem jön meg a gyakorlata 2500-3000 HUF a tarifája, különben nem lesz visszatérő vendége. Én azt tanácsolom, hogy először próbálj kiépíteni egy klienskört, 35-40 visszatérő kliensből már jól meg tudsz élni. Ha jó a munkád ennél sokkal több lesz, ahogy mész előre az évek során. Kb. 1 év mire beérik a történet, de addig sokat kell marketingezni. Ha van kitartásod, menni fog. Sok sikert hozzá!
2009. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lizi31 válasza:
Hehe kemény dió lesz azt hiszem.
2014. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!