Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik diákszövetkezet a...

Melyik diákszövetkezet a legjobb szerinted? Hol érdemes dolgozni 16 évesen?

Figyelt kérdés

Üdv!

Én egy 16 éves fiú vagyok és szeretnék munkát vállalni és már vállaltam is, múlthéten egész héten érden dolgoztam kasszában és nagyon kéne a pénz most hirtelen, és júliusban nem tudok majd annyit dolgozni, meg még arra is kiváncsi vagyok, hogy mivan akkor ha azt írtam be a papíroknál a diákszövimnél, hogy amíg tagja vagyok annak a szövetkezetnek, addig nem leszek más szövetkezet tagja és mégis belépek egy másik diákszövetkezetbe is? csak mert akkor még nem gondoltam erre.

meg igazából nem a fizetés mennyiségével van a gondom, hanem a gyakoriságával, tehát nincsen olyan diákszövetkezet ahol 2 hetente vagy ilyen gyakrabb időszakonként utalja a fizetést? mert ez így havonta.. hát lehet türelmetlen vagyok.

meg úgy hallottam mikor dolgoztam a tescoban, hogy a tesco kb 1000 forint/óra mennyiségben fizet és abból levonja a magáét a diákszövetkezet és így lesz 500 forint/óra.


szal ki milyen jó tapasztalatokat szedett össze?

amikkel rendelkezem már: árufeltöltési és pénztári tapasztalat.

amúgy akármit csinálok, amiért pénzt kapok, csak kultúrált legyen és ne legyen napi 25 órában, hanem max 8


2011. jún. 30. 17:54
 1/2 A kérdező kommentje:
..és persze tudjam csinálni.
2011. jún. 30. 18:01
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az tökmindegy, hogy a tesco mennyit fizet a diákszövetkezetnek, nyilván ők is elteszik a maguk kis hasznát, hiszen ingyen senki nem dolgozik. De a végén kb minden diákszövetkezetnél ugyanannyit tudsz keresni diákként.

Én nem, olyan nincs, ahol kéthetente utalnak fizut, csak havonta.

A többire meg nem tudok válaszolni.

2011. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!