Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyen a bérigényem lovászl...

Mi legyen a bérigényem lovászlányként?

Figyelt kérdés
Néhány hobbiló mellé megyek nyáron lovászkodni, bentlakással. Mennyi az a heti fizetés, ami nem nevetségesen alacsony, de nem is pofátlanul sok?
2011. jún. 30. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha egyáltalán fizetnek. Ahol eddig lovagoltam, a lovászok mindig ingyen lovaglásért, meg maximum ellátásért dolgoztak, pénzről szó sem volt.
2011. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor az a tipikus lovaglásért cserébe iskolás lányok elmennek és lecsutakolják a lovakat "lovászat" :) ez rendes mindennapos egész napos meló ottlakással...
2011. jún. 30. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam lovaspanzióban, bár nem a lovakat kellett ellátnom, hanem szobalányi és konyhai feladataim voltak. Pénzt nem kaptam, viszont minden nap lovagoltunk, szállás és étkezés ingyen. Én így is nagyon élveztem, pedig már nem diáklány voltam.
2011. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit takar az hogy néhány ló? mennyi? és attól függ mit kell csinálnod... nekem volt ugy hogy napi 2000ért almoltunk, etettünk(szálas és abrak takarmányt) meg napi 2x-3x felsöpörtük a 60boxos istállót, ja igen 60lóra csináltunk mindent 2en.. igaz 2000erre nagyon nem érte meg... szóval agyonhajtottuk magunkat 2000ért... de 4000körül kellett volna kapnunk napi bért... 4-5ezer körül kérj naponta, bár mint mondtam attól függ mit kell tenned nap, mint nap?:)
2011. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-5 ló, nagyjából ugyanez a feladat, plusz minden ami a lovakkal lehet kapcsolatos és én egyedül leszek. Takarítás, gondozás, etetés, minden...mozgatás, lovaglás is...bár az ugye a kellemesebbik része :) Én is olyan napi 2000-2300-ra gondoltam, csak nem tudtam, mennyire reális...én pl ellátást nem kapok, azt magamnak intézném, csak a szállást... a tulaj mondta, h én mondjam meg mennyit kérek, ezért fáj a fejem...
2011. júl. 4. 01:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam, hogy a főnök montda hogy én mondjam meg, hogy mennyit kérek...nem szeretem az ilyet:D de hát valamit ki kellett találni... hát 2000sztem édeskevés, mint írtam, majd meg szakadtunk a munkába és csak annyit kaptunk érte, na meg egy ebédet... szóval a helyedben 3000ret biztosan elkérnék egy napra... mivel kapsz szállást... Nekem most volt egy munkám 9ló, abból 3mat lemozgatni, lovagoltatni rajta, szóval napi 2x mentek a lovak.. meg etetni, itatni(vizethordani), meg 4kutyát etetni itatni... és erre kértem volna napi 6000körül, naponta kijártam 8-11órát voltam kinnt de azért egynap a 11óra elég durva volt, így azt javasolták nekem h kérjek tőle napi 8000ret, kérdés hogy meg adja-e...:D nagyon remélem... mert már nem is kell ott dolgoznom mától:(
2011. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!