Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kérhetek multinál...

Mennyit kérhetek multinál vezető állásban? Vidéki nagyváros, kb 1000 főt foglalkoztató cég, logisztikai vezető.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

A logisztikai vezető jelenthet sok mindent.

És a multi is.

Ez lehet egy chip elosztóban 500 ezer vagy egy butorgyárban 100 ezer.

2011. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

multi-bútorgyár? :)

autóipari multiról van szó

2011. júl. 1. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
ha valóban logisztikai vezetőnek alkalmas lennél, akkor tudnád mennyit kérhetsz---amúgy kb 700-800 bruttó
2011. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy te tudod, hogy alkalmas vagyok-e!

Mindenesetre alkalmas vagyok-e vagy sem, most is logisztikai vezetőként dolgozom.

Nyilván van fogalmam róla, mit fogok kérni. Tájékozódásképp tettem fel a kérdést.

2011. júl. 1. 14:04
 5/9 anonim válasza:
34%
Komolyan mondom, hülye kifejezés csak így, hogy "multi." Latin szó, azt jelenti, hogy: TÖBB. Azért szokták a nemzetközi cégekre mondani, hogy multi-nacionális vagy transznacionális, mert általában TÖBB nemzeten átívelő vállalatok ezek, de így önmagában, hogy a "multi", meg a "multik" csak a primitív magyar sajtóban és az alulképzett politikusoktól lehet hallani, sajnos emiatt az emberekre is ráragad a sok idétlenség.
2011. júl. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

off: a nyelv fejlődik, új fogalmakhoz új kifejezések kellenek. valamikor egy sanzonban jelent meg a mozi szó és ma már nélkülözhetetlen. a multi is új szó, nagy nemzetközi és szerteágazó dologra gondolunk, ha halljuk és használd bátran.


a fizetések nagyságrendekkel különbözhetnek a különböző cégeknél. lehet a logisztika a fő profil, vagy egy kis-nagy-közepes cégnél a ki- és beszállitás irányitója, valamikor diszpécsernek hivtuk. a helyi sportklub vezetője is elnök, meg az USA vezetője is. azért van egy kis különbség.

2011. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Combi27 ***** válasza:

ohh.. csak nem Veszprémbe a V....-hoz jelentkeznél logisztikai vezetőnek?Ott melózom raktárosként, és pont 2-3 hónapja ment el a régi vezető.

Nem tudom mennyi lehetett a fizetése de saját magának választhatott céges autót (Opel Insignia OPC Line 1.6 Turbó választott), saját céges teló, meg ki tudja milyen juttatások..Szerintem ne legyél szerény.. a régi raktárosok is 200k körül kapnak bruttó, a műszakvezetők ennél többet, a raktárvezető még többet, utána jön a log.vezető...szerintem ha több nyelvet is beszélsz, a végzettséged is ez, és van gyakorlatod is pár év,nem túlzás a 6-800k-sem.

2011. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jjoker76 válasza:
az IKEA nem elég multi bútorgyár? Vagy a KIKA?
2011. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg azoknak, akik megpróbáltak a kérdésre válaszolni!

Combi27: igen. Havi bruttó 1 millió felett + felső kategóriás autó, lakás, meg amit akar...

De durva meló, ezért cserélődnek 2-3 évente.

2011. júl. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!