Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Életemben először megyek majd...

Életemben először megyek majd dolgozni, valószínűleg pár hétre. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Egyfajta diákmunkát vállaltam, mindössze pár hétig tartana. Egy irodában kell majd segédkeznem borítékolnom, stb... Mire számítsak? Alapból elég visszahúzódó természet vagyok, ezért kérdezem.

15/F


2011. júl. 3. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj,minden simán fog menni,mindenben segítenek úgyis,kérdezz bátran ha vmit nem tudsz.Én is izgultam mikor először melóztam,ez ezzel jár!:D Nagy hibát nem követhetsz el,örülj neki hogy új embereket ismerhetsz majd meg,meg lesz lóvéd.

23F

2011. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi! :D

Nos elsősorban amiatt vállaltam a melót hogy leküzdjem a szorongásomat az új emberektől, és hogy kicsit nyissak az élet felé. Meg persze a lóvé miatt xD

2011. júl. 3. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahány iroda, annyi szokás. Van ahol megkapod a feladatot reggel, aztán csinálod és ennyi, van ahol a dolgozók beszélgetnek, elvannak közben. Alapvetően végezd becsülettel a munkád, légy kedves a munkatársakkal, ez az, ami elvárható. Ha szimpatikusak, kapcsolódj be a beszélgetésbe, de ügyelj rá, hogy a munka ne szakadjon meg emiatt, mert az a fontosabb, ezt mindig szem előtt kell tartani.
2011. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt úgy ment, hogy egy nagy asztalnál ül egy köteg diák, úgy 5-6 darab, és csinálják. közbe dumáltunk, marhultunk, és néha szartunk bele a melóba:) nem volt belőle gond, a főnök rendes volt, kedves, segítőkész.
2011. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!