Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy színész-és énekesnő jól...

Egy színész-és énekesnő jól keres havonta, igaz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki jól keres aki tehetséges, legyen az bármi. Én egy gyárat vezetek magas színvonalon, tehát nem média szereplő vagyok, mégis nagyon sokat keresek, igaz sokat is dolgozom, fejlesztek. Ez annyiban változhat egy énekesnél, hogy ha nem fedezi fel senki, mert nem hisz önmagában, és nem jelentkezik mondjuk egy tehetség kutatóra, akkor lehet hogy soha nem lesz belőle semmi. Sajnos a való világosok is sikeresek lettek, de ez már az emberek hibája.
2011. júl. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van, köszi:)
2011. júl. 7. 02:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ a jövedelme, hol lép fel, és milyen gyakran. Vagy milyen filmben játszik. Vagy tanít-e, ad-e ki lemezt, stb. Egy színháznál dolgozó színésznőnek nem valami sok a havi _rendszeres_ jövedelme, amellett sok egyéb jövedelemre kell szert tennie. Ez viszont a legtöbbeknek nem adatik meg.
2011. júl. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég sok színész csak tengődik. A befutott-felkapott színeszek jól keresnek, de gondolj bele, egy előadás nem 2-3 emberrel megy.


Énekeseknél ugyanez, de talán még rosszabb.

2011. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a leghíresebbek (nem véletlenül nem írtam legtehetségesebbeket) keresnek jól, a többiek épp hogy csak tengődnek. Éneklésből pl. a lehetetlenséggel határos dolog megélni, annyi a hírnév után sóvárgó és nem is kutyaütő hobbizenész.


A színészek közül manapság már nem a legjobbak lesznek a leghíresebbek, hanem pl. a legjobb csajok. Szánalmas.

2011. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!