Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha álláshirdetésben megadtak...

Ha álláshirdetésben megadtak jelentkezési határidőt, mindegy, hogy addig mikor jelentkezek?

Figyelt kérdés
Ha pl július 20 a határidő, ráérek 18án elküldeni az önéletrajzomat, vagy az első 24 órában úgyis annyi emailt kapnak, hogy két napon belül kiválasztanak valakit? (tegyük fel, hogy valós hirdetés, és nincs meg előre, hogy kit vesznek fel)
2011. júl. 9. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez egy pályázat és sok az azonos képességű megfelelő jelentkező, akkor a döntés azon is múlik, hogy ki adta be korábban a jelentkezését.
2011. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így tippeltem.
2011. júl. 9. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem meg kivárják a végét

az összes jelentkező közül tudnak felelősséggel választani

2011. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kivárják a végét, ha pályázat, persze. Csak teszem fel jelentkezett 3 emberke ugyanolyan végzettséggel, mindhárom megfelelne, akkor számít, hogy melyik mikor jelentkezett
2011. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!