Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már minden lehetőséget megprób...

Már minden lehetőséget megpróbáltam, mit tegyek, ha nem vesznek fel sehova se, még betanított munka lehetőség is kevés?

Figyelt kérdés

Álláskereső emberke vagyok jelenleg,de sehol nem kapok munkát,Győrtől 23KM-re lakom. Már megpróbáltam minden lehetőséget,de egyik se jött össze. Könnyűgépkezelői és Biztonsági Őr végzettséggel rendelkezem,de egyik se adott a régióban,még betanított munkalehetőség se jött össze. Minden nap a Workania.hu,bazar.hu,nyugatrmk.hu-t nézegetem,de semmi munka.... Naponta kapom a friss álláshírdetéseket a Jobline a Jobinfo portáltól de ott s e ajánlanak olyan állást,ami megfelelne az én végzettségemnek. A győri Tesco álláshírdetésére is jelentkeztem,de elutasítottak onnan is,semmi reményem...A beutazásra sincs naponta pénzem,hogy állást keressek 770FT oda-vissza Győrig a jegy/naponta.

Mit tegyek szerintetek??


2011. júl. 18. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Havi 3 alkalommal visszatéríti a munkaügyi központ az oda-vissza utazás költségét, ha regisztrált munkanélküli vagy. Egyszer szánj rá egy egész napot és menj be a győri összes gyárba személyesen regisztráltatni magad. 1 nap alatt minimum 10 gyárba be tudsz jutni még gyalog is győrön belül, mivel ipari park is van, ahol több gyár van. Próbálkozz és hidd el sikerülni fog.
2011. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Igazából a helyzet az,hogy már nem a győri kirendeltségnél vannak az adataim. Most Júliusban átküldték a Téti kirendeltségre,így ott vagyok felvéve. A munkaerő közvetítőknél is próbálkoztam: Trenkwalder,Manpower,de azóta semmi lehetőség nem érkezett tőlük. Az Ipari Parkot ismerem,de a mostani Gyárakat nem igazán,mivel vannak újonnan települt cégek... Interneten fennt vagyok mindegyik állásportálon regisztrálva,de onnan se érkezik semmi más,csak mérnöki állások... Utoljára 2011.Július 11-én jártam a Munkaügyi Köpontba,de nem ajánlottak semmit se,olyan volt,mintha egyáltalán nem foglalkoztak volna az emberrel,most nagyon rossz helyzetben vagyok,hogy semmit se tudok fizetni,pedig kellene...

2011. júl. 18. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy kikeresed a közelben lévő gyárak, boltok...stb. honlapjait és direkt módon elküldöd az önéletrajzodat és megkéred őket, hogy ha van aktuális állásajánlatuk, akkor értesítsenek.
2011. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
uristen te közveszélyesa munkamániás vagy hát erre tanított renátó a mester és a családipótlékot szerinted mikónek osztják??? te noirmális vagy ember szerintem te egy cigány eretnek vagy
2011. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!