Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi van, ha nem fizet a diákszö...

Mi van, ha nem fizet a diákszövetkezet?

Figyelt kérdés

Múlt havi bért senkinek nem akarják kifizetni, a szerződésben az áll, hogy 12-ig fizetnek.Nem mondanak semmit, csak terelnek, azt mondanak, ami épp eszükbe jut.


Ja, meg úgy van hogy kb napi 3 órát dolgozunk, és a munkáltató minimum 4 órát kifizet egy napra, de a különbséget ők lenyúlják. A jelenlétibe is úgy van mintha 4 órát lettünk volna ott, de elé kell írni hogy a négy órától mennyivel kevesebbet voltunk.


Ja ez amúgy most alakult (Diák-Pont), és kiderült, hogy semmi pénz nincs mögötte.


Mit lehet ilyenkor tenni. Munkaügyi bíróság?


2011. júl. 18. 22:14
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja meg múltkor kérdeztem, hogy akkor mi van ezzel hogy 4 órát fizetnek. Az volt rá a válasz, hogy: -Ja, hát az csak papíron van úgy.


Érdekes hogy ebbe a rohadt országba minden csak papíron működik!!

2011. júl. 18. 22:16
 2/4 anonim válasza:

Ha van szerződésed, akkor valahova tudsz menni reklamálni. Nekem is ez volt h nem akartam fizetni és bementem az egyik ismerősömmel aki ennél a bizonyos hivatalnál dolgozott és ő felvilágosította őket, hogy milyen következmények lehetnek, ha nem fizetnek.

És érdekes egyből kitudták fizetni kp-ba :)

2011. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van szerződésem, le is van írva, hogy 12-ig fizetnek.

Csak azt nem tudom hogy hova menjek reklamálni.

2011. júl. 19. 11:24
 4/4 anonim válasza:
Nem szeretnék hülyeséget mondani, de szerintem a munkaügyi bírósághoz vagy az APEH-hoz de az APEH nem biztos... ;)
2011. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!