Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lenne jó ötlet ilyen...

Mennyire lenne jó ötlet ilyen helyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Gyakorlaton vagyok egy cégnél, több szempont miatt is szeretnék itt dolgozni (közel van, szakmailag sokat tudnék fejlődni), 99%, hogy a gyakorlat végén felajánlanak munkát is, mert több részlegre is keresnek embereket, csak 1 gondom van: azon a részlegen, ahol most vagyok, a leendő főnökön nagyon szemét, mindenki csak rosszat mond róla, olyanok is, akik nem közvetlenül alatta dolgoznak, hanem más részlegen, én is látom, hogy mennyire rosszindulatú, tegnap direkt kirúgatott valakit, csak mert az illető nem volt neki szimpatikus... velem eddig még viszonylag normális volt.

A fizetés se a csúcs (kb. 100e+benzinpénz), ez kezdőként nagyon is jó lenne, viszont feljebb lépési lehetőségem ezen a részlegen biztos nem lenne. Egy másik részleg is érdekelne, oda is keresnek 2 főt is, de oda kevesebb esélyem van bekerülni, mert ott vagyok gyakorlaton, ahol a szemét főnök van:S

Ti mit tennétek?

Ja, és még annyi, hogy az egyetemből van legalább fél évem, nappalis vagyok, szóval ha megkapom a munkát, levelezőre kellene átmennem, ami ugye fizetős lenne...

Attól is félek, hogy mondjuk felajánl munkát ez a szemét, és utána át szeretnék menni a másik részlegre, akkor keresztbe tenne:S

Mit csináljak szerintetek?


2011. júl. 25. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ha lenne választásom menekülnék egy szenya főnöktől. Az ember jóformán az egész életét a melóhelyen tölti, nem mindegy kikkel van körülvéve. Főleg egy főnöknek full ki van szolgáltatva az ember. Szóval ha jó diplomád lesz, amivel azért el ehet helyezkedni, hagynám a rákba a melót és minél előbb befejezném a sulit, mellette diákmunka. Max. megérdeklődném a másik részleg főnökénél, hogy ha lediplomáztam megkereshetem-e munka ügyben.

Ha viszont nem túl erős diplomád lesz (nem bántásból írom, de van sok nem annyira keresett suli és diploma) akkor bevállalnám a szenya munkát és a levelező tagozatot is, mert a gyakorlati tapasztalat sokat dobhat a nem olyan jó végzettségen.

2011. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell munka mellett levelezőre menni. Kérhetsz egyéni tanrendet (vagy hogy hívják), így maradhatsz nappalin.
2011. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!