Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még esélyem diákmunkát...

Van még esélyem diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom, eddig 1 iskolaszövetkezetbe regisztráltam még július közepén(multi job), és most tudnék dolgozni aug.26-ig

nézegettem a honlapok ajánlatait, de a legtöbb munka pénztárosi,meg min.6 hónapra vállalható stb...

a másik hogy nem tudom melyik iskolaszövetkezet milyen

szívesen várom a tapasztalatokat

a barátnőim közül ketten dolgoznak de egyikük sem iskolaszövetkezetnél

az egyik barátnőm az apja munkahelyén dolgozik, a másiknak a barátja apja szerzett munkát

nekem nincsenek ilyen lehetőségeim:(

18/L


2011. júl. 28. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
ha csak itt vinnyogsz rajta és nem mész a munka után, akkor nincs esélyed rá
2011. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
MÜISZ-t próbáld meg! Én mindig nekik dolgoztam, de mostanában tényleg kevesebb a diákmunka..
2011. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én elmentem több szövetkezethez is bejelöltem azokon a papírokon, amiket ki kellett tölteni, hogy mindig ráérek, mindenhez értek, nehéz fizikai munkán kívül mindent elvállalok, jól nézek ki aztán soha nem hívott senki. Nem tudom, akkor kit hívnak?
2011. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem válogatsz, akkor akadhat. Az iskolaszövetkezettől ne várj sokat ilyenkor már... Azok haveri alapon szereznek melót, meg idejében kell bemenni (május minimum...) Ha a barátnőd apja olyan helyen dolgozik, ahova be lehet kerülni, akkor kérd meg, hátha segít, ez is kapcsolat, basszus... Nem a csodát kell lesni, élelmesnek kell lenni.

Gyárba még mindig elmehetsz melózni, sokan vannak, akik nyáriszünetbe elmennek rendes dolgozónak (18 vagy, te is megteheted már), aztán nyár végén felmondanak, ennyi...

A pénztárosi munka meg derogál neked, vagy mi? Tescoban ilyenkor, sőt még évközben egy csomó diákmunkás pénztáros van, de még az árufeltöltők közt is akadnak szép számmal. A fél éves kikötést meg le kell tojni, nem kötelezhetnek rá, hogy ott maradj addig, egyszerűen nem kell az orrukra kötni, hogy csak nyár végéig maradsz. Ha ennyire esetlen vagy, nem is csoda, hogy nem lesz munkád, igazán nem is akarod.

2011. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyik nyáron évzárótól aug3ig (!!!!) egyfolytában mentem utána, mire behívtak Tescoba a pannonwork által. Ott lehúztam a fennmaradt nyarat, majd mentem őszi szünetbe téli szünetbe, következő nyáron már biztos helyem volt.
2011. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendragon válasza:
Ha 18 éves vagy, akkor érdemes olyan helyre elmenni dolgozni, amit éppen tanulsz vagy legalább megközelítőleg hasonló munkaterületen elhelyezkedni tapasztalat gyűjtés céljából. Természetesen ha megoldható. Ha nem akkor vállalni kell mindent. Akár szezonális munkát, gyárit, hostess vagy eladóit stb. Esetleg külföldön, amire persze jobban oda kell figyelni (megbízható-e,referenciák stb). De jövőre az olimpia miatt lesz bőven meló Londonban, elvileg :D
2011. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!