Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok rúdtáncos munkát?

Hol találhatok rúdtáncos munkát?

Figyelt kérdés
De csak tánc, erotikus kizárva.
2011. júl. 28. 21:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Mmint a rúdtánc is erotikus, de a k**urva szó fennakadt a szűrőn. Szóval értitek. Szex és egyéb szolgáltatás mentes. Csak tánc.
2011. júl. 28. 21:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van ilyen? Mert szerintem nincs, ne legyenek illúzióid.
2011. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Külön CSAK tánc nincs - ezzel együtt jár a többi "szolgáltatás" is.
2011. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:(
2011. júl. 28. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ott van pl. a VV Szandika is. Azt mondta táncol, aztán meg azt is hogy többszáz férfival feküdt le. Húsz éves korára ez csak akkor lehetséges, ha prosti volt.


De ha szereted a táncot, akkor még mindig lehetsz tánctanár.

2011. júl. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én úgy tudom hogy van. csak azt nem tudom hogy hol :D


sztem ezek nagyon szépek : http://www.youtube.com/watch?v=EDg2yK92lvs&feature=related

2011. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ha azt is mondja vki, h : "nálunk csak táncolni kell" akkor is lesz olyan szitu +ajánlat aminek nehéz ellenállni...juttatásokat igérnek, kirugással fenyegetnek...stb

könnyü elindulni a lejtön!aztán közbejönnek a szerek, h könnyebben elviseld a "személytelen"bánásmodot...

ha táncolni szeretsz akkor téll. tánctanár, vagy versenysport! : )

18f

2011. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a rúdtánc is versenytánv, lásd fenti video.:)
2011. aug. 3. 18:07
 9/9 anonim válasza:
100%
Olaszországban! Ismerek olyan személyt aki csinálja és....nincs semmi "extra" nem lehet lefeküdni a vendéggel mert kirúgnak és a vendég sem érhet hozzád mert a kidobók kitiltsák onnan!! Extra szolgáltatás max. privát tánc..de itt sem nyúlhat hozzád a vendég csak nézhet ennyi...A ku--****ság ott kezdődik ha fűvel fával lefekszel de sokan ezt se azért csinálják mert annyira élvezik...Igaz van olyan táncos hely ahol lehet lefeküdni a vendéggel de nem mindenhol van ilyen! És ez nem K***dás mivel az ember a tv-ben és plakátokban is mit lát? meztelen nőket alig takarja őket valami! De szerintem M.O is van ilyen hely ahol van ilyen munka.
2012. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!