Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történik, ha egy nap...

Mi történik, ha egy nap többet dolgozok (diákmunka), mint egyébként kellene? Egyáltalán van ilyen korlátozás?

Figyelt kérdés
A MultiJob iskolaszövetkezetnél dolgozom és most adódna egy olyan lehetőség, hogy hétfőn este 8-ra mehetek leltározni egy szomszédos városba, reggel 8-ig, az ottani tescoba. Azonban a beosztásom szerint kedden én 13-21:30-ig dolgozom, ami azt jelenti, hogy kedden reggel érek haza, délután pedig mehetek újra dolgozni. Ez nekem nem okozna problémát, csak engedélyezett ilyen? A kedd délutáni munka pénztári munka lenne, szintén a tescoban. Köszönöm előre is a segítségeteket.
2011. júl. 31. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem igazán kóser, mert 2 műszak között lennie kell 8 óra pihenőidőnek. Esetedben 5 óra maradna pihenésre. Hivatalosan törvénybe ütközik, de mint tudjuk kis hazánkban bármi megtörténhet.
2011. júl. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fehh, elvileg nem lehet, de ha kifizetik tényleg, és neked jó, akkor is csak őket dughatják meg.
2011. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem figyelték hogy vagy beosztva, ez így nem kerülhet be a nyilvántartásba mert megb@sszák őket, úgyhogy ha így lesz jelezd nekik és ki lesz kozmetikázva. De elég csak meló után, nehogy visszamondják az egyiket .D
2011. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ledolgoztam, nem volt gond belőle, azt mondták.
2011. aug. 4. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!