Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betegszállító szeretnék lenni...

Betegszállító szeretnék lenni kórházban. Hol van most szükség rá?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok! Budapesti kórházakban melyiben van szükség betegszállítóra? Tudnátok linket adni? ksözönöm előre is
2011. aug. 6. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sanszosabb, hogy találsz, ha a neten minden kórháznak megnézed a telószámát és ott érdeklődsz. Szerinted mennyi az esély rá, hogy idetéved valaki, aki éppen egy olyan kórházban dolgozik, ahol beteghordót keresnek? Mert szerintem elég kevés. Marad a telefonálás, vagy ha az olcsóbb, akkor a bmw (busz-metró-willamos) és ki tudod deríteni, hová van esélyed bekerülni.
2011. aug. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 balazs00xx válasza:

én betegszállító vagyok, Az egyik Zuglói kórházban.

Kevés helyen van feltével, mindenki félti az állását, de igaz ami igaz

kertelj.. házalj ... az ápolási igazgatót, vagy az igazgatóságot keresd, és akkor van esélyed , hogyha már gyakorlott vagy és van illetve belefér a költésvetésbe +1fő

2012. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!