Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számíthatok? Vajon...

Mire számíthatok? Vajon megjegyzett?

Figyelt kérdés

Idén államvizsgáztam (mesterképzés), és nagyon kínos dolog történt. Az egyik vizsgabiztos megkérdezte tőlem (az aktuális téma kapcsán), hogy én melyik megyében élek. És NEM TUDTAM MEGMONDANI! Leblokkoltam, vagy nem tudom. Alig emlékszem, mi történt, de ez nagyon megmaradt és baromira szégyellem magam.


Úgy alakult, hogy behívtak interjúra egy céghez, és pont az lesz az egyik leendő főnököm (aki interjúztatni is fog), aki ezt a kérdést feltette. Szerintetek fel fog ismerni? Úgy félek, hogy emiatt nem vesznek fel, vagy hogy csak felemlegeti...


Így is elég volt a bizottság meg a többi pár vizsgázó előtt beégni..


2011. aug. 6. 18:27
 1/8 anonim válasza:
Hát bocs hogy ezt mondom, de megérdemelnéd hogy ne vegyenek fel. Ki akar olyan embert alkalmazni aki a saját megyéjét sem tudja? Hogy jutottál el egyáltalán mesterdiplomáig?
2011. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leblokkoltál,ennyi...ezen ne agyalj.

Államvizsgán anyám nevét kérdezik gondot okozott volna:-)))

Ezt Ő is tudja.

2011. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4-es lett az államvizsgám úgyhogy annyira hülye nem vagyok, de ez nagyon kellemetlen. Hát remélem már nem is emlékszik.
2011. aug. 6. 18:35
 4/8 anonim válasza:
nyugi, szerintem látott már ilyet a vizsgáztató, hogy valaki ennyire leblokkolt. biztos hogy tisztában vagy vele hogy nem vagy annyira hülye hogy nem tudod hol élsz, csak izgultál
2011. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sumergo ***** válasza:
Erre tuti emlékezni fog, hát ki tudna ilyet elfelejteni?! Azért más is vizsgázott már, de ez annyira alap, h ezt nem lehet elfelejteni. Ez az eset arra emlékeztet, mikor a bátyám egyik osztálytársától a Földrajz tanárnő kérdezte, melyik bolygón élünk (már mindenképp olyat akart kérdezni, amire szerencsétlen tud válaszolni)? Persze azt sem tudta, és a többiek poénból súgtak neki, mert tényleg szegény annyira " olyan", és ő azt hitte, hogy tényleg segíteni akarnak, és jó hangosan rávágta: Jupiter! Na, ez kb. ilyen lehetett! Nem csodálkoznék ha nem vennének fel!
2011. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Reménykedjünk a legjobbakban. Az önéletrajzom talán kárpótolja.
2011. aug. 6. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd ez attól függ, hogy milyen az arcmemóriája, mikor történt, hányan vizsgáztak még. Ha én lettem volna, már utána a folyosón nem ismerlek meg. :) Egyébként lehet, hogy ismerős leszel neki... de azért ne hangsúlyozd az államvizsgán történteket. Bár ha jól sikerült poénnak elmegy. :)
2011. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl nagy feneket kerítene a dolognak. Az már bolhából elefánt lenne. Ha eljutsz az interjúig, majd kijavíthatod magad. Nekem nem szokott stresszhelyzetben ilyen problémám lenni (szerencsére még államvizsgán se volt:)), de most csinálom a jogsit, és az oktató mesélte, hogy néha annyira izgultak, hogy kérek, hogy mondjon egy számot öttől tízig, és kettőt, meg hármat mondanak:) Szóval no para.
2011. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!