Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számíthatok az állásinter...

Mire számíthatok az állásinterjún?

Figyelt kérdés
Behívtak egy interjúra, kb két hét múlva lesz és egy jó nevű, elegáns, belvárosi hotelben fogják megtartani. Eladónak jelentkeztem, ezért nem számítottam ekkora felhajtásra.
2011. aug. 7. 15:00
 1/5 anonim válasza:
Öltözz fel csinosan, elegánsan, de azért nem kell túlöltözni sem. Készülj fel, hogy tudj beszélni a korábbi munkatapasztalataidról, ha váltottál, akkor a váltás okáról.
2011. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy nem fognak fölvenni...
2011. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második: hihetetlen, hogy milyen emberek vannak -.-"
2011. aug. 7. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy nem mezei eladókat keresnek, hanem inkább ügynököket valaminek az eladásához. Ott divat elegáns szállodákba citálni a jelölteket.
2011. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kirakatban láttam, hogy eladókat keresnek, bevittem az önéletrajzom és akkor mondták, hogy a belvárosban nyílik egy új üzletük. Nem hiszem h ügynökösködés.
2011. aug. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!