Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki tud erről a cégről valamit?...

Borza Károly kérdése:

Ki tud erről a cégről valamit? North Construction And Building Ltd. Írországba kínálnak munkát de a cég adatai alapján ausztrál. Illetve Gabor Sandlar nevű valaki az aki kapcsolat tartóként meg van adva. (a telefonszám egy ír országi mobil)

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 06:55
 1/6 anonim válasza:
hali.én is jelentkeztem erre a melóra,de én mondtam neki,h nem tudok fizetni neki,és mondta h nem baj intézi a papírjaimat és majd felhív vagy ír egy emailt.na,2 napja nem tudom elérni.viszont írtam egy emailt North Construction And Building Ltd-nek,hogy ténylegesen ott e dolgozik.kiváncsi vagyok a válaszra.amúgy ma volt fent egy álláskeresős oldalon,hogy csaló,de egy óra múlva már törölték a hírdetést.maradjunk annyiban,hogy nagyon gyanús.Ha kapok a cégtől választ akkor megírom neked.
2011. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kis_Gabor_IRL válasza:

Ez bizony egy csaló hírdetése!


ilyen cég nincs Észak-Írországban.

A megadott címen egy kemping található.


A cég valóban létezik a megadott adatokkal csak éppen Ausztráliában!


A fickó Gabor Sandler és Gábor Sendler néven is adott fel hírdetést, az elég hihetetlen, hogy nem tudod leírni a saját nevedet...


A Westernunion-os tranzakciók amúgy is gyanúsak. A depozitot sem lehet visszakérni,ahogyan Ő állította.


Egy ismerősünk megkérdezett minket (7 év írországi tapasztalatunk van), de sajnos csak miután már befizették

Gabor Sandler részére a 70eurót. Küldött is egy hamis repjegyet cserébe.


Kérek mindenkit, hogy SENKINEK nefizessen külföldi munka reményében előre se utólag!! Az ilyen ajánlat nem lehet legális!


Az expresszhu-n további két csaló álláshírdetése van még fent írországi munkát ajánlva.

Írországban NEM kell most "kétkezi" munkás külföldről, van nekik elég munkanélküli helyben.


üdv.

ha csak egy embert tartok vissza, hogy fizessen már valamit tettem az ilyenek ellen..

KG

2011. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát meg az is vicces,hogy Észak-Írországba keres Gosfordba embert,de Gosford csak Ausztráliában van.Meg ha Észak írországi cég,akkor a ,,letétet" miért euróban kéri,ugyanis Észak Írország fizetőeszköze a font.
2011. aug. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mazsok válasza:
Ez igaz , csakugyan valami csalo en is kaptam egy levelet tole miutan jelentkeztem az allasra es tolem is kerte a 70 EUR-t es miutan visszairtam neki hogy minden ok de elore nem fizetek ,elhalgatot,es csakugyan Ausztral ceg ami nevibe kuldozget allasajanlatot ugyhogy vigyazat,nincs kizarva hogy o is olvasa ezeket a hozzaszolasokat, hat uzenem neki valami mast talajon ki!!!
2011. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Számos érv szól szólt amellett, hogy csaló sajnos ezek szerint beleestem. Sajnos későn tettem fel a kérdést, és hát én balga lélek fizettem. No ennyit erről, bebuktam...

Köszönöm mindenkinek a választ.

2011. aug. 13. 09:44
 6/6 anonim válasza:

Nekem is elorre elkuldte a repjegyeket,en birka kifizetem a 70eu.s tobbe nem tudom elerni.

Nem lehet valahogy beazonositani ezt a csalot?

Felelosegre vonni?

2011. aug. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!