Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 évesen hol találhatnék...

20 évesen hol találhatnék részmunkaidős állást érettségivel?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, Budapesten élek. Merre nézzek körül? Heti 20 órás munkát szeretnék. Suli mellett csinálnám.
2011. aug. 9. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

én is pont ugyanígy vagyok


csak mivel még nem tudom milyen lesz az órarendem nem tudok melóra jelentkezni:S


mivel ugye ahhoz tudni kéne a sulis időbesoztást..



a nagyobb álláskereső portálokon van külön olyan kategória h "részmunkaidő" azokat nézegesd.

2011. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*időbeosztást
2011. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
kozertekben, aruhazakban szoktak hetvegere felvenni reszmunkaidos penztarosokat pl (hiszen hetvegen nagyobb a forgalmuk).
2011. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem diákszövetkezetnél próbálkozz, úgy nagyobb eséllyel kapsz munkát.

Én már végeztem, tulajdonképpen bármilyen munkát elvállalnék akár éjszaka is, de így sem kellek sehová.

2011. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen én is bármilyen

szerintem felkeresem az összes multit..

2011. aug. 9. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok plázában keresnek az üzletek hétvégés munkaerőt. Szerintem menj végig pl.: Westend, Aréna hátha valahova kivan írva.

Itt pl.: konyhára keresnek, bár a munkakörről nem írtál semmit, hogy milyet szeretnél.

[link]

2011. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó köszi

premierben dolgoztam már el is felejtettem, hogy utána kéne néznem megint az állásajánlatok között :)

2011. aug. 9. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!