Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pontosan mit csinál egy AVON...

Pontosan mit csinál egy AVON koordinátor? FONTOS

Figyelt kérdés

FONTOS lenne tudnom:

Pontosan mi a FELADATA egy Avon koordinátornak, kb. mennyit lehet így keresni?


2011. aug. 10. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

szerintem házal :P csak ott ezt így hívják.. tudod, mint a portást is input-output manager-nek és a WC-s nénit köztisztasági és higiéniai manager-nek.


Imádom ezeket a titulusokat. Nem egyszerübb lenne azt írni, hoy kereskedelmi ügynök? És akkor mindenki tisztában lenne vele.

2011. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A neten van rá egy pár találat, szerintem keress meg egyet és kérdezd meg, pontosan mit kell csinálnia.

Tanácsadónőből lehet előrelépni, azaz mellette ugyanúgy eladsz, + még a városodban levő többi tanácsadónőt koordinálod, újakat veszel fel, segítesz nekik a kezdésben.


[link]

(ez pedig egy tipikus dejóleszneked szöveg :D )

2011. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind2 választ :)
2011. aug. 10. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok értékesítőjük van már az országban, azért ne nézzétek le őket, azért mert több pénzt akarnak keresni. Pl. Én Lyonessel foglalkozom, és 400 ezer körül keresek vele passzívan, és szeretném ezt emelni, de nem nézem le az FLP-st, vagy Nu Skinest... Lenézzem mert van céljuk? Akinek jó minimálbéren tengődni, és 3 évente egyszer lemenni a Balatonra akkor ő csinálja így. De azért mert valaki megpróbálja ne nézzétek már házalónak, vagy idiótának.
2011. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!