Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Amway-ezni szeretnék...

Ha Amway-ezni szeretnék szükséges hozzá vállalkozói igazolvány?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell, csak szponzor kell, aki beléptet, és ki kell fizetned a díjat, aztán meg is kapod a csomagodat.
2009. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

csak akkor kell ha már van kellö bevételed hozzá

addig felesleges.

egyépként igen.

2009. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
19%
Merészség, NAÍVSÁG, és két olyan rossz tanácsadó, mint az előző két hozzászóló. A magyar törvények értelmében minden jövedelem adóköteles. (A mindenkori Törvény szab alsó határt a bérjövedelmek adózás alá vonásának is. A nem bérjövedelm azért mind adóköteles, mert még nem fizettek utána járulékot!)) Létezik még az AMWAY? Én 20 év véglegesen szakítottam egy barátommal, mert nem elég, hogy be akart palizni, HAZUDOTT is, amikor titokzatos meghívására visszakérdeztem, hogy ez nem NN (Ma Ing) vagy Amway? Én nem veszek házalótól? Te miből fogsz megélni?
2009. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: nem mindenki ilyen bizalmatlan, bár Amway termékeket nem használok, de pl. Oriflame-et vagy Avont igen, és azt is ügynökök árulják. Az oké, hogy hivatalosan vállalkozóival lehet csak kereskedelmi tevékenységet folytatni, de ha valaki nem soktízezres nagyságrendben ad el, akkor a kutya be nem bizonyítja róla, hogy nem saját használatra vette a terméket, hanem eladásra. Akik ezeket csinálják, a legtöbben csak minimális keresetkiegészítésre használják.
2009. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
Inkább ne szeressél amwayezni.
2009. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Én ismerek egy házaspárt akik csak az Amwayből élnek és baromi jól megy nekik a szekér.Ők valami fejes pozícióban vannak, mert sokmindent közvetlen amerikából hozatnak be.Viszont egyikőjüknek sincs vállalkozóija és azt mondják, hogy valami olyan formációt öltöttek, hogy az apeh sosem fogja megfogni őket, mert nem érti az apeh ezt a fajta felállást.Én csak azt látom, hogy tartanak egy héten 2-3 bemutatót esténként max. 2 óra.Reggel 10-ig alszanak élnek , mint Marci hevesen, 2-3 havonta valamelyikőjük kirepül Amerikába az anyacéghez, Minden évben Horvátországban nyaralnak 1-2 hetet.Luxusautó, többmilliós lakóparki lakás, és persze full egészséges méregdrába bio vega kaja.Adót még sosem fizettek az apehnak.Mi meg gürizünk a férjemmel(aki vállalkozó)nyaralni jó, ha 5 évente elmegyünk, van pár hitelünk, egy ősrégi 12 éves autónk a házunk sosem lesz kész, de a mostani negyedévben is 200.000.- áfátr kell átutalnom álllambácsinak, no meg havontta az alkalmazottak és a férjem után több, mint 300.000.-járulékot és adókat.
2009. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%

Na abban biztos lehetsz, hogy ez a házaspár a piramis magasabb részén állnak.Nem valószínű, hogy házalással meg vásárlással kerestek meg ennyi pénzt.Nekem viszont meséltek történeteket a szüleim és nem gazdagodtak meg belőle se a szüleim se pedig az ismerőseik.Voltam egy ilyen amway tájékoztatón és kicsit olyan volt, mint egy szekta.Mindenki sikeres meg beépített emberek mondják hogy ők milyen jól élnek és mindenki tapsol.Aztán elmondták nekem a szüleim hogy is van ez és inkább nem hagytam hogy beszervezzenek.

Egyébként is ebben a gazdasági válságban, amibe még csak befelé tartunk, szerinted kinek van arra pénze hogy drága Amway termékeket vásároljon?

2009. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól értelmeztem, a kérdés nem az volt, hogy elkezdje-e, hanem, hogy kell-e hozzá vállalkozási.

Ha szeretnéd, csináld, ne hagyd magad ledumálni róla, mert valakinek rossz tapasztalata van.

Nos, kétféle státusz van, az egyikhez kell vállalkozói, itt pénzben kapod a jutalékod, pontosabban annyival kevesebbet kell fizetned a termékért, amennyi a kiszámolt jutalékod. Aztán van a törzsvásárlói státusz, ahol az engedményedet nem pénzben kapod meg, hanem levásárolhatod. Ha ügyesen oldod ezt meg, el tudod azt is adni, ebből kereshetsz. Ha jó az infóm, ebben a formában is lehetséges hálózatot építeni. Egyébként meg aki "alá" belépsz, annak erről is pontosan tájékoztatni kell Téged, más kérdés, hogy a "kellemetlenebb részeket" szeretik elfelejteni elmondani. Kérdezz rá konkrétan nála is! Egy időben pl. az APEH nagyon kedvelt célpontjai voltak az amway-esek.

(Lehetséges ezt úgy is csinálni, hogy senkit ne macerálj vele feleslegesen, még akkor is, ha úgy gondolod, élete nagy lehetőségét szalasztja el. A fenti példák is mutatják, sok embernek tele van a pilickéje az erőszakos tukmálókkal. Neked azért sok szerencsét hozzá!)

2009. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

1.nem szekta..Az természetes, hogy lelkesítik az üzletkötöket, minden multinál van csapatépítés -jó esetben.Ha fogalmad nincs róla, hogy müködik, mivel foglalkozik, inkább ne szólj hozzá.

2.nem minden drága.egy 500 ml-es koncentrátum ablaktisztitó, amiböl aztán higítva csinálsz 5 db fél literes kiszerelést,amivel tényleg könnyedén pucolsz, nem csíkoz stb, 1300 Ft körül van.Számolj utána.

3.nem kell irigykedni a szomszédékra, azt a szintet nem könnyü elérni, biztosan nem pottyant az ölükbe.


Aki itt szidja az Amwayt,az még az életben nem próbált tölük semmit, csak valakinek a valakije utálja az Amwayt,ezért ö is.

Amúgy én nem üzletelek vele, csak magamnak vásárolok,de nagyon szeretem a termékeit.

Vállalkozói pedig nem kellett hozzá,hogy belépjek

2009. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Az AMWAY-ügynökök 99 %-a pénzt veszít, nem keres, a pénvesztés pedig nem adóköteles.
2009. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!