Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek közül szerintetek Melyik...

Mady kérdése:

Ezek közül szerintetek Melyik legyen a munkám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még csak 15 éves vagyok és még van időm csak szeretnék már ráhangolódni a késöbbi munkámra és ehez kérnék segitséget.Ha lehetne akkor rangsorolnátok hogy melyik a legjobb...Mindeggyikhez van negativum.

-Szakács.Vegetáriánus vagyok

-Pilóta.Elég drága a képzés

-Ügyvéd.Sokan jelentkeznek annak

-Orvos(Plasztikai sebész).Nem vagyok jó kémiából és fizikából.

-Számitógépes grafikus,látványtervező,designer.

Akár Mo-n akár külföldön.Köszi előre


2011. aug. 27. 19:22
 1/9 anonim válasza:

Én a pilótára szavazok!! :)

A többi nagyon telített szakma. Nekem van egy pilóta rokonom, Amerikában él, és már bejárta a földet... olyan jó lehet...

Arról nem is beszélve, hogy imádom a repülőket!

Sok sikert!

2011. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na akkor jó reggelt, a pilóta képzés megszűnt Mo-n tehát külföldön kell folytatni a gyakorlati képzést, így majdnem lehetetlen, gondolom újra megindítják, ha hiány lesz belőle (apám pilóta és párom azért nem lett mert megszűntették a sulit)orvos- és nem vagy jó kémiából...jó vicc, jöhet egy másik, ügyvéd: ha nem ügyvéd dinasztiából vagy drága, nagyon drága!!! De nem lehetetlen. Szakács: kezdj hozzászokni, h felszeleteled Bébet!!!
2011. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből ítélve, még nagyon fiatal lehetsz, mert szakácsot (szakközép), ügyvédet (5 év egyetem +több szakosodás; humán terület) és plasztikai sebészt (6év orvosi+6 év általános sebészet+3 év plasztikai sebészet, vagyis 15 év még érettségi után; ráadásul ez reál terület) és pilótát (műszaki terület) egy lapon említeni eléggé ötletelés jellegűnek tűnik.

Szóval, én a helyedben még várnék, hogy középiskolában majd milyen tárgyak fognak megtetszeni, és majd az ezek alapján szóba jöhető munkák elhelyezkedési esélyeiről érdeklődnék.

Most mondhatnánk bármit, 99%, hogy menet közben úgyis meggondolod magad...


Amúgy fizetést tekintve: pilóta, informatikus (a grafikus részt sajnos nem tudom, mennyire keresett) ügyvéd (csak kapj állást, mert túlképzés van), orvos (de ha külföldi munkavállalásban gondolkodsz, akkor ezt a 2. helyre tedd), majd szakács.

2011. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg a pilótaképzés, a nyíregyházi főiskolán még mindig van, csak éppen marha kicsi az esélye annak hogy halandó ember oda valaha is bejusson. Az orvos jó lehet, de nem értem miért döntöttél egyből a plasztikai sebész mellett, ha a pénz miatt akkor felejtsdd el. Az ügyvéd nagyon aljas szakma, felejtős. Számítógépes grafikusból meg mire odajutsz egy tengernyi lesz az országban. Bár írtad hogy vega vagy (15 évesen mondjuk elég nagy hülyeség ha csak nem egészségügyi okokból), de ha passzióból csinálnád és nem szimplán a pénz miatt akkor talán ez lehet a nyerő.
2011. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20:09-es vagyok: véletlenül túl gördítettem azt, hogy 15 éves vagy, szóval a mondandóm elejét ne vedd figyelembe :)
2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,még várok.Nem a pénz miatt választottam ezeket hanem ezek azok a munkák amiket élvezettel csinálnék.
2011. aug. 27. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

20.14 igazad van, bocsánat valamiért a vadász pilótára gondoltam :D


De: nehéz bejutni és nem olcsó mulattság, plusz kell hozzá egy mérnök diploma és olyan egészségügyi alkalmassági mint annak a rendje! Amúgy meg lhet próbálni, de a gazdagok sportja, h így mondjam. Apoám 17 évesen már vitorlázni járt!!!

2011. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Legyél tanár vagy kutyakiképző óvónő
2011. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ORVOS

(ez is drága képzés)


vagy a számítógépes grafikus

2011. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!