Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az alábbi végzetts...

Szerintetek az alábbi végzettségek közül melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

-biotechnológus MSC(gyógyszer/környezet szakirány)


-molekuláris biológus MSC (Bioanalitika,Biokémia-genomika,Genetika,Immunológia, sejt- és mikrobiológia,Molekuláris agrobiológia,Molekuláris evolúcióbiológia,Orvosbiológia-farmakológia szakirányok)


-biomérnök MSC


Érdekelne hogy ezek közül melyiket érdemes elvégezni hogy könnyebben eltudjak helyezkedni? Van esetleg valaki aki ezen területek valamelyikén dolgozik? Melyikre van jobban kereslet?

(ha ez fontos akkor a Debreceni Egyetemre fogok jelentkezni)


Bocsánat a hosszú kifejtésért.


2011. aug. 27. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Szerinted hány biotechnológus, biomérnök vagy molekuláris biológus jár erre az oldalra? :D


Más meg honnan tudná a választ?


Amúgy meg szerintem ezek közül mindegy mit választasz, csak hagyd el az országot amint megszerezted. :)

2011. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm... Nem rossz ötlet! :D


De azért még várok hátha jár erre valaki aki tud valami infóval megdobni.

2011. aug. 27. 23:19
 3/4 splash válasza:
Szerintem biotechnológust érdemes elvégezni.
2011. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem is biotechnológia érdekelne jobban és az ehhez kapcsolódó kutatás-fejlesztés.
2011. aug. 31. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!