Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi internetes állásajánl...

Külföldi internetes állásajánlatok közül, hogy tudom kiszűrni melyik csalás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint a magyar hirdetéseknél: sehogy. Hallgass a józan eszedre, próbálj utánaérdeklődni a cégnek. Érdeklődj fórumokon, van-e valakinek tapasztalata.
2011. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van egy szakmád és elképzelésed hogy milyen állást szeretnél akkor felkeresed az azokkal kapcsolatos cégek oldalán érdemes megnézni a karrier menüpontot. Max. még a profi állásközvetítő-oldalakt érdemes böngészni, de azokat nem érdemes komolyan venni akik apróhirdetésben keresnek munkaerőt.

Teszem azt ha én diplomás közlekedési mérnök vagyok aki Franciaországban szeretne állást keresni akkor megtehetem azt hogy felmegyek a Peugeot, Citroen, Renault oldalára és válogatok a karrierek közt, önéletrajzot küldök és ők majd válaszolnak hogy akarnak-e engem alkalmazni vagy menjek esetleg személyes megbeszélésre, stb. Ua. mint Mo.-n.

2011. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!