Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál az irodavezető és...

Mit csinál az irodavezető és mennyit lehet ezzel keresni? Budán, angol nyelv tudás szükséges.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez cégtől és az ott töltött időtől függ.

Nekünk tavaly ment szülésire az irodavezetőnk. 200.000.- nettó és egyéb juttatások. De perfekt angol kell. És Ő itt volt már 5 éve. Kezdéskor amikor fél évig csak mi tanítgatunk kb. 120.000-150.000.

Ja és 6 -8 hónapig kerestünk másikat nem találtunk feladtuk. Most közösen csináljuk de hát így nem a legjobb.

2011. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos találnátok megfelelőt a helyére.
2011. aug. 29. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Az irodavezetői beosztás attól is függ, hogy mekkora cégnél vagy: nagy cégnél kevesebb a meló, mert jobban fel van osztva, kis cégnél több, de szerintem az érdekesebb is, gyorsabban telik a nap.

A jó munkaerőt megfizetik, úgy ahogy az első írta, de sajnos nem nagyon van jó munkaerő. Nem tudnak idegen nyelvet, pedig meg van a nyelvvizsga (mi ezért a papírt nem is nézzük), egyáltalán nem tudják használni a számítógépet (ami még nem lenne baj, de szent meggyőződésük, hogy ez nem így van :) ).

És ezek csak az alap hiányosságok. Mindenféle használhatatlan sulit végeznek el, csak hogy legyen diplomájuk és annyi történik a 4 év sulijuk alatt, hogy ellustulnak, nagyképűek lesznek (de mire, sose tudom meg), nem alakul ki a probléma megoldó képességük, nem lehet önálló munkát rájuk bízni.

Sajnos mi egy éve nem találunk helyettem irodavezetőt.

Nálunk a feladata amúgy pénzügyes is, de sok helyen úgy látom, hogy komoly melónak ítéli meg a munkavállaló, hogy irodaszereket kellett rendelnie (beleírja az önéletrajzába, onnan látom). :)

Hát ezek vannak. :)

2011. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz ezt olvasni, hogy nem találtok irodavezetőt...Pécsett végeztem magyar-ügyvitelen, mindent el tudok látni, amit egy irodavezetőnek tudni kell. Két nyelvet beszélek középfokon, az angolból ráadásul üzleti kommunikációt is tanultam. Győrben keresek állást, de ilyesmi nem igazán van.
2011. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!