Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Young and Creative Kft-vel...

A Young and Creative Kft-vel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 16:10
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Szar az egész. Átverés! Tesóm jelentkezett, 5 különböző városba vitték betanítani, ígértek neki több százezres fizut, de átverés volt az egész.
2011. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
Mit értessz átverés alatt?Nem fizették ki?
2011. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 juan1088 válasza:
Engem is érdekelne egy pontosítás
2011. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 tookos válasza:

A Young and Creative Kft. folyamatosan változtatja a nevét!

Ha jól tájékozódtam, az első neve Save max kft. volt, utána Magyar Oktatási Intézet és mostanában vagy Marketing One vagy Young and Creative Kft. néven fut. Részemről elég gyanús, hogy folyamatosan nevet változtat. 4 órára jelentik be az embert brutto 39.000/hó-val(!!).De sok tapasztalat szerint csak hónapok múlva jelentik be. A munkához elengedhetetlen jegy és bérlet támogatás nincsen, értékesítési feladatok vannak jutalékos rendszerben; elvileg a napi megkeresett összeg 25%-a jön be naponta, készpénz formájában. Röviden ennyi.

2011. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
2011. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
2011. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
mi a munka?
2011. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
Én dolgoztam náluk 10 napig, 13ezret kerestem, abból 4ezer elment "útiköltségre", amit nekem kellett fizetnem. "-szer ennyi ment volna el, de az első öt napot ők fizették. 2 hónapja várom a munkáltatói igazolást a munkaviszony megszűnéséről. Szarnak rá, fel se veszik a telefont.
2012. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:

Ja, és mi a munka?

Elmész valamelyik városba busszal/vonattal a saját költségeden, lejárod a lábad 4-5 órán keresztül, hogy eladj 2 darab brossúrát. Üzletkötői munka.

2012. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:

Sziasztok!

Megláttam a hirdetést elküldtem az önéletrajzot. Felhívtak behívtak interjúra. Akkor árulták el hogy mi a cég neve ( hirdetésben fejvadász cég hirdetett)a csaj Young and Trade-et emlitett a telefonban mikor visszakérdeztem hogy young and trade azt mondta igen. ( 1 hiba) Nem félrehallás volt 3 szor ismételtem el. Így aztán kicsit nehézkes volt megtalálni az interjú helyszinét. Ott derült ki hogy Young and creative .Behivott a csávesz elmondta 144 ből 25 be kerültem innét bekerülhetek a legjobb 7 be. Okés. Nem hívtak másnap fél 1 ig felvhivtam őket, csaj mondta nem szokták hívni azt aki nem kerül be ( faszi pont az ellenkezöjét mondta) de megérdeklödi. Visszahívott megköszönte h szóltam mert rossz emailcimre küldte el,( 2.hiba) így aztán tud majd szolni a többi kiválasztottnak is.

Ezután utánakerestem a neten a cégnek, akkor láttam hogy minden hozzászólo átverésnek tartja kivéve egyet aki ott dolgozik de ő sem mond konrétumot.

Ma ugy volt megyek 8 45 re 7 55 kor küldenek sms-t bocs de gyere 11 re.( 3 hiba) Szépen szabatosan fogalmaza elnézést kérve.

Ok megérkeztem 2 nő volt ott rajtam kívül. Nem 6 ember ami megvolt beszélve. ( Ja jó csaj titkárnő itt is volt de nins is ezzel baj meg a house zenével sem)

A két trénerrel elindultunk kávézni meghívtak minket. Elmondták a céget, gondotlam nem szólok semmit hogy mit olvastam itt.Kiderült az igért és álláshirdetésben meghirdetett havi 120-180 ezer kezdő helyett nincs fix fizu csak jutalékos rendszer.(ezért átverés- x edik hiba) Utána 1000 Eurot kapsz kézhez utána meg menedzser leszel és már " azon gondolkosz hogy melyik egztikus országban nem voltál" Persze a 3. ik lépcsöt mondta elöször ugy haladt visszafele.

Flegma voltam, érdeklödtem a ég névváltásáról. Aztán a 3 közül kiselejteztek engem a 2 lány maradt,de nem örültek neki tulságosan, az egyikkel elindultak gyalog nekivágni a városnak hogy személyesen lásson egy üzletkötést és ő is vegyen benne részt aktívan. Ami ugye abból áll hogy kedvezményes kuponokat adsz el. Ja kocsi nincs benzinköltségtérítés nincs, gyalog mész vagy busszal.

Átverés volt de nem érzem magam átverve megnéztem tapasztaltam a végére jártam. Akinek nem gond hogy amig nem lépsz a 2.lépcsöre addig csak jutakálkot kapsz és addig napi 80-100 emberhez cégekghez azok alkalmazottaihoz mész el gyalog vagy busszal vagy saját kocsival saját költségre az csinálja.

Amúgy a trénet csaj vérszegény volt a srác ijedten próbál nagyképű lenni... De azt javaslom menjetek el ha érdekel és van időtök egy tapasztalatnak jó volt láttam hogy ilyen is van...

2012. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!