Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkát az önéletrajzba?...

Diákmunkát az önéletrajzba? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlathoz küldök be önéletrajzot, és még nem döntöttem el, beleírjam-e. Igazából ez most csak formaság, biztosan felvesznek és biztosan nem nézik hogy dolgoztam-e eddig, de későbbiekre nézve érdekelne, hogy érdemes-e beleírni diákmunkát. 5 éve csinálom különböző (eddig legalább 10) helyeken, 8-10 napnál többet sehol sem voltam, egyhuzamban pláne. Mezőgazdasági, gyári betanított munkák, és könnyebbek, pl forgalomszámlálás. Szóval nehezebb körülírni, megfogalmazni mint amennyit talán számít, viszont annyit elárul rólam hogy dolgoztam is már életemben.
2011. aug. 31. 15:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Én mindent beleírtam. Két nap dolgoztam pénztárosként, ez a CV-mben így szerepel: 2010 szeptemberében pénztárosként dolgoztam. Fagyit is csak 4 hónapig árultam, összesen vagy 50 napot...azt pedig úgy írtam bele, h 2011tavaszán és nyarán fagylaltpultosként dolgoztam. Tehát szerintem írj bele mindent, akkor látják, h mennyi mindenhez értesz, tapasztalt vagy, stb.
2011. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh ez jó ötlet, napra pontosan úgyse kell... na sebaj, majd a következőben :)
2011. aug. 31. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!