Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Benzinkutasként mennyi csubukr...

Benzinkutasként mennyi csubukra számithatok?

Figyelt kérdés
Hány liter benya jön össze egy nap? Tapasztalatok kérek
2011. szept. 4. 12:48
 1/8 tetro ***** válasza:
89%
mi az a csubuk?
2011. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csubuk=romániai "magyarok" által használt kifejezés a borravalóra!


Kérdező! Borravalóként nem benzint kapsz, hanem pénzt! Ha pedig kevesebbet tankolsz a vásárlónak, mert közben magadnak is félre teszel, azt látja a kamera, szóval ez lebukás!!

2011. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm de amugy ez hogyan müködik leirnád?
2011. szept. 4. 13:05
 4/8 A kérdező kommentje:
és mégis mennyi pénzt lehet keresni?
2011. szept. 4. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy működik a borravaló? Jön a vásárló, te pedig megkérdezed, hogy segíthetsz-e, ha igen, akkor megtankolod az autóját, a végén pedig vagy ad borravalót vagy nem ad. Én a legtöbbször 100 Ft-ot szoktam adni tankolás után.
2011. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem engedem a kutast tankolni, mert nem tudja teletankolni amennyire én szoktam. Inkább a pénztárnál hagyok ott 20-50 forintokat.


Tényleg, van még manapság olyan kutas aki úgy próbál benzinhez jutni, hogy a kabátja alatt van a kanna és abba ereszt egy picit minden tankolásnál amikor nem figyel az ügyfél? :)

2011. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amugy szerintetek lesz még 15-20év mulva benzin?
2011. szept. 4. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A benzinkutasok szerintem nem szoktak 15-20 évig a pályán maradni, hamarabb váltanak valami más állásra.


Szerintem lesz, de addigra előtérbe fognak kerülni annyira az elektromos járművek, hogy a műanyagipar lesz a kőolajtermékek messze legnagyobb felhasználója. Szerintem E85 nem lesz, mert luxusnak fog számítani ennivaló helyett üzemanyagnak valót termelni.

2011. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!