Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolci BOSCHról mondanátok...

Miskolci BOSCHról mondanátok vmit?

Figyelt kérdés

Aki esetleg dolgozik/dolgozott ott, vagy ismerős, hozzátartozó...

Szóval érdekelne minden. Előnye, hátránya mint munkahely, szabályok, teendők, minden jöhet :)

Kell-e hordani vmi munkaruhát, fizetés, beosztottak. Hallottam első és második szintről... Segítenétek megválaszolni a kérdéseim? 19F


2011. szept. 6. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kell munka ruha mint minden gyárban...
2011. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Munkaruhát kapsz...póló, kantáros ruha, kabát és cipő. Attól függ hova kerülsz, de vannak jó részei:) Nem durva hely, és ha ügyes vagy..tovább is tudsz lépni.
2011. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lenne még egy hülye kérdésem. Ha esetleg felvesznek, tehát hivatalosan is Bosch dolgozó leszek, azt meglehetne oldani h a munkaruhát hazaviszem, itthon veszem fel és úgy megyek be dolgozni? Kicsit gátlásos vagyok, nem szivesen öltöznék ott át mások előtt :$

2011. szept. 25. 12:56
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Hivatalosan nem lehetsz még Bosch-os dolgozó, mert először csak külsős tudtmmal ( Select, Trenk. Work Force, Manpower ) Egyébként szíved joga eldönteni hogy hol öltözöl..:) De ha tényleg gátlásos vagy, menj pe egy picit hamarabb a melóba, reggel 5körül még üresek az öltözők, nyugivan... Műszak után 15 perc alatt kiürül az öltöző, és van időd nyugodtan öltözni..max nem sietsz annyira:) Hasonló helyzetben voltam mint te, de kitapasztaltam mikor nincs tele az öltöző és igyekeztem úgy beérni és távozni az öltözőböl:) Sok sikert!
2011. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

kb 5re érnek be amúgyis szóval az pont jó :) de... külsős? erről nem hallottam. az a szörnyű h átirányítottak a work force-ba kitölteni a jelentkezésem ahol szinte semmi vagy minimális információt tudtak adni a munkáról, tulajdonképpen még azt sem igazán tudom mivel foglalkoznak a boschban konkrétan.

2011. szept. 27. 11:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Két esetben lehetsz Bosch-os..


1, ha a Bosch.hu- oldalon, a miskolci gyáregységekre meghírdetett állás poziciókra jelentkezel ( sorvezető, műszakvezető, logisztikus, mérnök...stb )


2, ha bizonyos idő után, ez lehet 3 hónap-vagy akár 1év munkaviszony, átvesz saját dolgozónak a Bosch. Ezzel órabér emelés és új munkaruha jár.


Mivel a Work Force-hoz küldtek valszeg operátor vagy targoncás munkakörbe lettél felvéve. Ebben az esetben összeszerelés, vagy az áru mozgatása lesz a feladatod.


Ha kéziszerszám területre mész, ott a benti étterembe levásárolható caféteriát kapod, ha a autó vill. részre tesznek ott ezen felül havi 2000 Ft melegétkezési jár a kezedbe.


Jó tanács. Csakis a sorvezető ill helyettese utasításait kövesd, senki másét. Nyugi nem fog olyat kérni, hogy négykézláb ugassss...:D Viszont ha korrekt vagy, az elején kicsit meghúzod magad, és csinálod amit rád bíznak akkor hamar kaphatsz plusz feladatokat (pl. 5S megbízott ) amivel neked is nagyobb megbecsülés jár. Jó az amikor már biztos pontként tekint rád a sorvezető, mert pl szabadságot könnyebben kapsz ha rendes és megbízható vagy a munka közben.


Ha betesznek egy sorra, rögtön fogod látni kivel lehet majd haverkodni, és kivel nem... Többségében az emberek jól fogadják az újakat, hisz ők is voltak azok..Ha valaki mégsem úgy viszonyul---sz@rd le:) Ne hagyd hogy a munkatársak ugráltassanak, persze aki a legelején rendes veled és segít, mint új dolgozónak..akkor te is segíthetsz neki ha meg kér valamire:)

2011. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

nagyon hasznos válaszokat, tanácsokat adtál :) köszi mégegyszer

2011. szept. 28. 21:54
 8/12 anonim válasza:
80%
A lehető legrosszabb munkahelyek egyike! Ha operátornak jelentkezel,számolj azzal,hogy kutyának sem fognak tekinteni. És ezért cserébe még meg sem fizetnek. Rohadt egy kapitalista hely!
2012. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8dik!

Bár még mindig nem kaptam értesítést a munkáról, de akármilyen munkahely elvállalnám, a mostani helyzeteket tekintve. Inkább szopjak a boschban, minthogy 22ezer segélyből "éljek"

2012. jan. 22. 07:30
 10/12 anonim válasza:
72%
Én csak fel szerettelek volna készíteni,mire számíts. 70-től többre ne kalkulálj.
2012. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!