Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor e-mailben jelentkezel...

Amikor e-mailben jelentkezel egy állásra illetve mellékelten csatolod az önéletrajzodat is, milyen szöveget írsz az e-mail szövegeként?

Figyelt kérdés

Én úgy szoktam, hogy megszólítás, aztán leírom hol találtam a hirdetést (akár újságban, akár honlapon), majd megjelölöm az állás pozícióját. - persze ezt egész mondatba foglalva. Utána oda írom, hogy mellékelten küldöm (fényképes) önéletrajzomat. Aztán: Amennyiben esélyesnek tart az állás betöltésére, kérem jelezzen vissza. Majd elköszönés..tisztelettel: és a nevem.

Lehetséges, hogy ez nem olyan sokat mondó, de nem szeretnék regényeket sem írni az e-mail szövegébe. Érdekelne kíváncsiságból, ti még mit szoktatok bele írni?

Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. szept. 9. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írtam bele olyat soha, hogy "amennyiben esélyesnek tart", csak annyit, hogy az önéletrajzban található elérhetőségek valamelyikén vegye fel velem a kapcsolatot a személyes időpont miatt.
2011. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az e-mailbe maximum annyit írok, hogy önéletrajzom elküldésével szeretnék jelentkezni a meghirdetett xy pozícióra + elköszönés. Az önéletrajz mellé kísérőlevelet is szoktam küldeni, kb. ezzel a mondattal kezdődik az is, plusz sok már infó is benne van, amit az önéletrajzba nem tudok beleírni.
2011. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
*más
2011. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!