Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kaptam egy ajánlatot, hogy...

Ha kaptam egy ajánlatot, hogy EGYENLŐRE önkéntesként alkalmaznak, azt érdemes elvállalnom? Lehet, hogy valamikor átvehetnek főállásba is?

Figyelt kérdés
Csak addig is meg kell valamiből élni. Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet, legalábbis minden nap menni nem. Szerintetek?
2011. szept. 15. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
ha önkéntesnek alkalmaznak, akkor azért nem kapsz pénzt. Hogy érted, hogy lenne valamiből élni?
2011. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

" önkéntesként alkalmaznak,"


Lehet hogy én tudom rosszul,de ha valaki önkéntesként dolgozik akkor az nem kap fizetést.Az önkéntes meló lényege az,hogy így segít az illető.Dolgozik pusztán emberbaráti érzésből.

Legalábbis amikor én elmentem egy vöröskereszt által működött kis üzletbe dolgozni az önkéntes meló volt,és nem járt fizetés érte..

2011. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"meg kell valamiből élni" - azt írtam. Nincs más munkám.
2011. szept. 15. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha mellette van másik állásod, amiből megélsz, akkor önkénteskedhetsz. De azért valóban nem jár fizetség.
2011. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
De az önkéntesért nem kapsz semmit, tehát ez nem megoldás
2011. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cég lenne ez? Komoly? NEm csak ki akarnak használni?? Felgyűlt a munka, most segítesz nekik ingyen, aztán, mikor megcsináltad, akkor meg mehetsz...

De ha komoly cég, akkor persze nem így működik.

2011. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!