Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kikérhetem a pénzemet ONYF...

Kikérhetem a pénzemet ONYF igazgatoságtol?

Figyelt kérdés
Sajnos önhibámon kivül megszüntették a magánnyugdijjamat,már 13 éve fizettem,áttettek az állami nyugdij rendszerbe,onnan kitudom kérni amit eddig fizettem?
2011. szept. 16. 11:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha igen,ebbe reménykedem (azért 13 éve havi több ezer ft,amit még az állami nyugdij felett fizettem nem kevés,legalábbis nekem) hova forduljak.
2011. szept. 16. 11:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod kikérni. Majd a nyugdíjadnál (ha lesz) beszámítják. Hogy hogy nem tünt fel, hogy nem vagy magánnyugdíjpénztár tag amikor küldik az értesítőt? A bérpapírodon sem láttad?
2011. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az önkéntesről van szó, vagy a kötelezőről? A kötelező mnyp-be ugyanis nem az állami felett fizettél be, hanem helyette (részebn helyette).

Az önhibádon kívüli megszüntetés alatt mit értesz? Nyilatkoztál, hogy maradnál mnyp tag, mégis visszaléptettek?

2011. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos korházba voltam 2 honapig,mikor ez a herce hurca volt,Áb egonnál voltam tag,telefonon beszéltem az ügyintézövel,aki azt mondta minden rendbe.Kb két hete kaptam meg a levelet ahol értesitenek a megszüntetésröl.
2011. szept. 20. 08:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Ökénytes tag voltam,5.000-ret fizetek havonta az állami nyugdij felett,Állami kincstártol kapom a pénzem,amit még a mai napig vonnak,még ennek is utána kell járni,miért küldik még mindig.
2011. szept. 20. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!