Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet ezt bejelenteni,...

Hol lehet ezt bejelenteni, lehetőleg névtelenül?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok hol lehet bejelnteni azt, ha egy intézmény feketén, megfelelő végzettség nélkül foglalkoztat valakit? Megpályáztam egy állást és meg sem várták, hogy lezáruljon a pályázati időszak és olyat vettek fel, akinek nem megfelelő a végzettsége, ill. nincs is neki. Tudom.. hozzá kell szokni, hogy így mennek a dolgok, de rohadtul idegesít. nem akarok én rosszat senkinek, csak már elegem van, hogy semmi sem megy törvényes módon ebben az országban.
2011. szept. 17. 16:25
 1/4 tetro ***** válasza:
dehogynem akarsz rosszat... épp azt kérdezed, hogy tehetnél rosszat. kicsinyes vagy.
2011. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A feketefoglalkoztatást a NAV-nál (már egy ideje ez az APEH új neve) lehet bejelenteni. Az viszont, hogy nincs végzettsége, már másabb tészta. Nem mindegy, hogy a Pista & tsa kft. írt ki titkárnői állásra érettségit elvárásként, ami végül nem teljesült a felvettnél, vagy pedig valakit orvosként/légi-irányítóként/kamionosként alkalmaznak megfelelő végzettség nélkül... Szerintem, ilyenkor az adott szakterületet felügyelő szervnél kell bejelentést tenni.
2011. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt. Itt tudsz bejelenteni (de a névtelen bejelentéseket nem minden esetben vizsgálják ki!)

[link]

2011. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. utánanézek. vaószínűleg nem teszek semmit, csak kíváncsi voltam, hogy egyáltalán lehet-e valahol jelezni. úgy hiszem nem kicsinyes, ha az egész megyében ez az egyetlen álláslehetőg van meghirdetve a szakmámban. amúgy a végzettség fontos ebben az esetben, mert szaktanári állásról van szó.
2011. szept. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!