Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik fejlesztőmérnök keres...

Melyik fejlesztőmérnök keres jobban? Milyen fejlesztőmérnökökről tudtok?

Figyelt kérdés

Mindenképpen fejlesztőmérnök szeretnék lenni, csak azt nem tudom milyen ágazatban.


Műszaki, avagy informatikai?Ez a két lehetőség közül választanék de ezeken belül nem tudom milyen lehetőségek vannak.

Egészenpontosan nem tudom hol is dolgoznak (irodában, terepen(ha terepen akkor hol?))?


Villamosmérnöki, olajmérnöki és járműmérnöki fejlesztőkről semmit nem hallodtam,nem tudok.Segítenétek kibővíteni a tudásanyagomat?


2011. szept. 18. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Magadból kéne kiindulni, hogy hol szeretnél dolgozni, terepen vagy irodában. Az informatikusok mindig irodai környezetben vannak. A villamosmérnökök vegyes, az olaj és jármű leginkább terep. Ha tervezni szeretnél, akkor asztal mellett képzeld el, esetleg felmérés van a terepen előtte. Egy meglévő dolgot továbbfejleszteni szintén vegyes terület.

Ha javasolnom kéne, akkor a villamosmérnöki szakot mondanám, ott kapsz egy alapot, és szakosodhatsz az informatikára, ha az jobban érdekel.

2011. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!