Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A fehérvári IBM-be ajánlottak...

A fehérvári IBM-be ajánlottak állást, megéri oda menni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állást ajánlottak? Ha nincs munkád,és nagyon kell a pénz akkor menj oda,és majd te meg fogod tapasztalni,hogy jó munkahely vagy sem...Mindenki másképp viszonyul a munkahelyéhez,kollégáihoz,és a főnökéhez...Pl: az én munkahelyemnél van aki imád ott lenni,de volt aki 1 hét után elment mert nem jött be neki....De hogy megéri-e az IBM-be menni dolgozni azt csak te tudhatod majd...
2009. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjem pár éve volt egy interjún, állítólag nevetségesen keveset ajánlottak, de te ismered a reszleteket, ha nincs munkad erdemes belevagni, ha váltanál, gondold át többször.
2009. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A váci IBM DSS-nél dolgozik néhány ismerősöm. Szerintük van sokkal rosszabb és jobb munkahely is. Változó, hogy mennyi a munka, van amikor nagyon sok, van amikor szinte semmi. A fizetés olyan jó közepes, de függ a betöltött munkakörtől is. Van néhány plusz juttatás is. Ha dolgozni akarsz és egyenlőre nincs dupla fizetéssel lehetőség, akkor vállald el...
2009. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok. köszi. belevágok.
2009. ápr. 24. 12:03
 5/5 anonim válasza:
Én dolgoztam ott! Ha nem kellett volna minden nap Budapestről bevonatoznom, még a három műszakot is simán jól húztam volna, de így halálos volt az oda 1 vissza 1 óra út miatt. Egyébként jó légkör, és szerintem a fizetés se olyan szörnyű, plusz bejárás/albérlet támogatás, kajajegy, folyamatos képzések. Ha nem óckodsz a Fehérvárra költözéstől, szerintem vágj bele!
2009. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!