Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erkölcsi bizonyitvány mikorra...

Erkölcsi bizonyitvány mikorra érkezik meg?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék pályázni egy állást, erkölcsi bizonyitványt is kérnek. 22-ig lehet jelentkezni az állásra... Sztetek elküldjem az önéletrajzom vagy mit csináljak? Kicsit későn vettem észre a hirdetést..
2011. szept. 19. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Elfogadják az igénylést igazoló papírt is (feladóvevény, és amiről letéped a csekket, sorszámpzptt papír).

Amúgy a beérkezéstől számított 8 napon belül állítják ki, tehát nem érkezne meg.

2011. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sorszámpzptt = sorszámozott :-) bocs
2011. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezeket akkor kapom meg amikor befizetemm a csekket és ezzel elvileg tudom igazolni, hogy igényletem? tehát beküldhetem az önéletrajzom?
2011. szept. 19. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, a szelvényt fénymásold le, én még az ajánlott levél cetlijét is le szoktam fénymásolni.

Bár én megmondom őszintén, ha kérnek is erkölcsöt, egyetlen egy pályázatért nem szoktam kérni, szoktam írni a cégnek, hogy amennyiben felvételre kerül a sor, produkálom az erkölcsit....de ha még egy interjúra se hívnak be, akkor kidobtam 4ezret, 3 hónap múlva meg lejár

2011. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát sajnos majdnem 4000 ft-ba kerül.. Én is csak egy álláshirdetés miatt kérném ki az erkölcsit. Egy iskola hirdetett meg egy állást.. Nagyon gond lenne ha nem küldeném nekik?? Hogy lehetne ezt megfogalmazni?? Hogy szoktad irni?
2011. szept. 19. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:

A motivációs vagy kísérő levél végére szoktam írni, hogy kijelentem, hogy büntetlen előéletű vagyok, kiválasztásom esetén ezt erkölcsi bizonyítvánnyal igazolom.

Amúgy volt már nekem olyan is, hogy ki volt írva feltételként, de nem is írtam oda, nem is csatoltam, mégis behívtak interjúzni.

Sajnos a közszférában nme ezen múlik a siker :(

2011. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Szted min mulik a ,,siker,, ??

2011. szept. 19. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos ezeket az állásokat tippem szerint olyan 80%-ban rokonok és ismerősök töltik be. A másik gond, hogy lehet, hogy az állást már be is töltötte egy olyan személy, aki már évek óta ott dolgozott, csak mondjuk határozott szerződése volt, és ott akarták tartani. CSak ebben az esetben is kötelesek meghirdetni az állást.

Úgyhogy ha nem hívnak be, az nem az erkölcsi miatt lesz :D

2011. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah értem, ezért megfogadom a tanácsod és nem váltom ki az erkölcsit... Majd csak akkor ha lesz vmi fejlemény. Köszi
2011. szept. 19. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!