Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az otthoni...

Mi a véleményetek az otthoni internetes munkáról? Annyi ilyen álláshirdetést látok, és nem értem hogy működhet. Hogy tudják ellenőrizni ki hogy dolgozik? Nem átverés az egész?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még nem láttam olyan otthoni internetes munkát, ami valóban munka lett volna, és valóban fizettek volna érte munkabért.
2011. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy otthon internetezik valaki és ezért pénzt kap(na)??
2011. szept. 23. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Az otthoni internetes munkák általában teljesítménybéresek. Például ha tolmács vagy, akkor meg van adva, hogy karakterenként mennyit kapsz. Vagy ha weblapokat készítesz, akkor előre megbeszélitek, mennyibe fog kerülni.


De gondolom, te nem erre gondolsz, hanem a kattintgatós marhaságokra. Ott tökmindegy nekik, hogy dolgozol vagy sem, ugyanis úgysem kapz pénzt. (egyébként a netes oldalakon ip cím alapján könnyedén lehet követni, mikor mennyit "dolgoztál")

2011. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

344768746354 kérdés van már ezzel kapcsolatban itt!

Megéri? NEM

Érdemes? NEM

Biztosan fizet? NEM

2011. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az otthoni tav munka / interentes munka valoban egy jo megoldas, viszont nallunk annyira nem elterjedt. De szerintem inkabb az IT-ban van lehetoseg ilyet tallani, vagy olyan vallalatoknal ahol szinte "teljesen papir mentes" (vagy hogy akarjam kifejezni minden irat digitalis:) ) az iroda.


Sok lehetoseg van otthonrol penzt keresni legyen tokepiaci befekteto az ember, kereskedo, programozo, stb... De semmivel sem biztosabb hogy a tavmunka hosszutavon kenyelemsebb es az ember nem lessz a semmitevestol milliomos:)


okolszabaly: ha egy hirdetesben nem ternek ki konkretan a munkakorre, nem nevezik meg a ceget az kamu/atveres , vagy legjobb esetben valami piramis epitgetos melo. Az ilyeneket felesleges olvasni is.

2011. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De, mind átverés. Legalábbis én még nem hallottam olyanról, ami valódi lett volna.
2012. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezek mindegyike átverés, utolsó válaszadó mondta jól. Úgy működik, hogy a csalók felmarkolják a beküldött pénzeket, és másnap már más néven ugyanígy hirdetik magukat. Ezzel csak ők keresnek pénzt, más aligha.
2013. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!