Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek 2012 január 01....

Szerintetek 2012 január 01. -től emelkedni fognak a bérek? Csak azért mert olvastam egy cikket ami nem egészen világos volt számomra.

Figyelt kérdés
Íme a link ahol olvastam : [link]
2011. szept. 23. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek emelkedni fog, és van, akinek nem...
2011. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek. De ha az állam rákényszerít minden vállalkozót az emelésre,sokan kénytelenek a dolgozóik egyrészétől megválni,mert nem bírják el a vele járó terheket.

Azért érdekes,hogy jövőre nem lesz pénz a közalkalmazottak béremelésére.

2011. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és kiknek emelik és kiknek nem? és mennyivel? én a Coop-nál dolgozok pénztárosként... szerintetek nálunk is lesz béremelés?
2011. szept. 23. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

"ha az állam rákényszerít minden vállalkozót az emelésre,sokan kénytelenek a dolgozóik egyrészétől megválni,mert nem bírják el a vele járó terheket. "

A legutóbbi drasztikus minimálbér-emelésnél is ez volt a menő sláger, csak nem így lett. A helyzet persze mindig teljesen más.


"Azért érdekes,hogy jövőre nem lesz pénz a közalkalmazottak béremelésére."

Valóban. Pont az állam szorgalmaz béremelést, és éppen ő nem emeli a béreket. Finoman szólva is visszás a helyzet.


"és kiknek emelik és kiknek nem? és mennyivel? én a Coop-nál dolgozok pénztárosként... szerintetek nálunk is lesz béremelés?"

Ezek olyan kérdések, amire még senki sem tud válaszolni. Még a 92000-es minimálbér sem biztos. Majd februárban kiderül, kaptál-e fizetésemelést...

2011. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én kapok,még idén.már októbertől többet fogok kapni.4%-al.az kb havi 3000ft.na ez pont az infláció.
2011. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!