Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Waberer'sesek valóban nem...

Waberer'sesek valóban nem kaptok fizetést?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy fizetésképtelen a cég,igaz ez?Szeretnék kamionsofőr lenni,el is kezdeném a jogsik lerakását,de csak ott alkalmaztak pályakezdőket.Ha nem tudnak fizetni,akkor el se kezdem inkább,mert máshova nem kellenék sajnos.
2011. szept. 25. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jajj ugyan már 3700 kamionja van Gyurikának, 6 biztosítókirendeltsége csak Budapesten, mért lenne fizetésképtelen? Annyi új kötés van, többnyire flották, hogy alig bírjuk 3an csak a gépkocsibiztosításokat... Nem! Nem fizetésképtelen a cég
2011. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Alkalmaznak még amúgy pályakezdőket?esélyem lenne úgy január/március tájékán felvételiznem?
2011. okt. 3. 17:36
 3/3 anonim válasza:
Biztos úgy érti a kérdező, hogy rosszul fizetnek. Ez a multiknál általában így van Magyarországon, ahogy hallottam. Itt a gyk-n olvastam, hogy valaki informatikusként kapott volna 200 alatt, ennyiért színvonalas munkaerőt nem kapnak, mert aki elég jó az már dolgozik valahol és legfeljebb átnyergel, vagy ha meg véletlenül mégis friss munkanélküli, akkor hamar lecsap rá valami kisebb cég jobb fizetési ajánlattal. Nálunk ennyit kap a szimpla rendszergazda. Ba$zik rendesen dolgozni, egész nap az interneten lóg, fórumozik, blogol, de én valahol meg is értem.
2011. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!