Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco-s dolgozók mi a vélemény...

Tesco-s dolgozók mi a véleményetek erről? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Mihamarabb szeretnék munkát vállalni. Olvasgatom a különböző multinacionális cégek oldalait,most jutottam el a Tesco-ig.

Olvasok itt mindenfélét karrierutakról (valaki árufeltöltőként kezdte,mostmár részlegvezető),és az jön le hogy milyen szuper a Tesconál dolgozni.

Egyik helyről jót hallok,másikról rosszat.

Nektek erről mi a véleményetek? Tudtok ilyen sikersztoriról?

Kérlek osszátok meg tapasztalataitokat velem. Nagyon megköszönném!


2011. szept. 29. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Igen, vannak sikersztorik, de egy multi cégnél nem könnyű az élet. Ugyanakkor manapság nem lehet válogatni, azt a munkát kell elfogadni, ami adódik.
2011. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy az első mondja.Én viszont amiért túl jól melóztam az 1évet,előrébb léphettem volna,kaptam volna kb 10embert,de a főnököm nem engedte,mert szétváltak volna az útjaink.Magyarul az sem jó,ha melózol,az sem ha nem.:S
2011. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Az Én fiam is a Tesconál dolgozott. Letelt a próbaidő és elküldték, pedig meg voltak vele elégedve, bármelyik részlegre berakhatták az áruház igazgató is azt mondta, neki, hogy szereti az univerzális embereket. A pénztárosok imádtak vele dolgozni, mivel nála soha nem volt hiány. Végül is utólag kiderült volt aki rosszabbul dolgozott, de mivel az osztályvezető szeretője volt ő maradt. Ennyi.
2011. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

férjem dolgozik ott, egy raktárban. Kb az a helyzet, mint máshol, ha benyalsz a főnöknél, előre léphetsz, és a kis főnököknek marha jó, meg a nagyoknak még jobb, annyi túlórát írnak ki maguknak, amennyit csak lehet, és az ugye 2szeres bér, így haza visznek minimum 150-160-at nettoban. Dolgozni nem igazán kell érte, elég ha bent vannak. Dolgozni a többi (nem főnök) szokott.

Ha sima dolgozó vagy, többre mész a "bevágódással" mint a kitűnő munkával.

Egyébként van évente olyan, hogy megválasztják a kiváló dolgozót, és az félhavi bért kap pluszban. Van akinek esélye sincs erre...hiába jól dolgozik.

2011. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
A tesco nem volt rossz kb 5 évvel ezelőtt de mostanára nagyon gáz lett. Mintha eltűntek volna a régi ,szakmai tudással rendelkező és tanító hozzáállású vezetők. Mostanában a gerinctelenség a dolgozók nyírása és lefikázása a jellemző. Sok múlik azon ,hogy tetszik a fizimiskád vagy nem, ha tetszik előrébb jutsz még ha sík hülye is vagy és így tovább. Nagyon sokszor megkaptuk már miután volt egy felső vezetői látogatás ami mellesleg megelégedéssel zárult a látogató részéről, hogy "SZART SE ÉR A MUNKÁTOK" bocsi a kifejezésért de szó szerint idéztem.
2011. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!