Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy állatorvos...

Mennyit keres egy állatorvos körülbelül? (Havonta)

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 18:22
 1/5 anonim válasza:
39%
általában magán válalkozók!!!szerinted? ilyen fix összeg nincs!!
2011. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy az ember falun teheneket kezel, vagy vágóhídon dögöt boncol.
2011. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy átlagos városi állatorvosra gondoltam. Azt hittem, találok egyet itt a gyakorikérdéseken. Értem én, hogy nincs "fix összeg", de azért, ha tudsz a témáról valamit, megmondhattad volna, hogy mondjuk "ha épp nincs túl sok munkája 50ezer, amúgy meg átlagban az egész évit 100ezer" vagy valami ilyesmi, csak mert FOGALMAM sincs, lehet, hogy most ezzel az 50ezer meg 100ezerrel szédületes baromságot mondtam.


Nah, ÁLLATORVOSOK vagy AKI OTTHON VAN A TÉMÁBAN légyszi segítsen.

2011. okt. 8. 07:36
 4/5 anonim válasza:
már írtam ,hogy ezek vállalkozók ,ha már csak azt számolod amit alapból ki kell neki fizetni az állam bácsinak az 100 ezer és nézd meg ,hogy ezek mindig állatnál vannak, és a leg több helyen nem adnak számlát , de még csóró állat orvost nem láttam ,pedig gyerek korom óta vannak számos állataim!!!! 200 minimum meg van nekik!!
2011. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szekszárdon egy kisállatklinikán, nagyon menő helyen a tulaj állatorvos, két állatorvos beosztottja van. A tulajnak Volvo XC90-e van, a pénzt gondolhatod(én sem tudom ,mert titok:)). Egyik beosztottját tudom, munkától is függ, de 300-350 nettó+ügyeletért még kap kiegészítést is.
2011. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!