Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni diákmunka vác környékén?

Otthoni diákmunka vác környékén?

Figyelt kérdés
Tudnátok valami otthoni diákmunkát? Boritékolás, kulcstartó készités, vagy ehhez hasonló munkákat? 16 éves vagyok és Vác környékén lakok.
2011. okt. 8. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelődjél már...valós otthoni munka még felnőtteknek is ritka, de gyerekeknek esélytelen
2011. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most jó nagy baromságot irtál.:) de azért köszi
2011. okt. 8. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kölyök, ha felébredsz és kiveszed a biliből a kezed, majd rájössz, mennyire nem baromság, amit írtam


ha otthon akarsz pénzt keresni vaterázz, de diákmunkára ne számíts


amúgy sem értem, ki hiszi el, hogy borítékolásért pénzt adnak, mikor egy vacakabb nyomdai gép simán megcsinálja

2011. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megsérteni de totálisan igazat mondott. Felnőtt emberek, terhes anyukák nem találnak valós otthoni munkát, hát még egy diák? Esélytelen, keress rendes diákmelót.
2011. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kölyök aki mondja de csak ugy mellé teszem h a családomba nem 1 személy csinált ilyeneket nem rossz áron és ITTHON. nakösz elég volt belőled. szia.:)
2011. okt. 8. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
tudod mit, akkor kérdezd meg a családtagjaidat XD
2011. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezetben állítólag találsz.
2011. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesco árufeltöltés. Legalábbis szoktam látni diákokat a váci Tescoban. De ez nem otthoni munka. Otthon szinte lehetetlen.
2011. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!