Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova érdemes erotikus hosztesz...

Hova érdemes erotikus hosztesz munkára jelentkezni?

Figyelt kérdés
Barátnőm Svájcot hajtogatja, de nekem az elég idegen. Németországról van tapasztalat valakinek? Mennyit lehet keresni kb?
2011. okt. 10. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Dubai
2011. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szopni akarsz vagy csak táncolni?
2011. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én is svájcot ajánlom, de ha beszélsz nyekveket, vagy legalább az angolt elég erősen, magyarországon is el tudsz csípni luxus lehetőségeket.
2011. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én majd M.o-n próbálkozok először :S hátha...bár nyilván külföldön többet fizetnek..
2011. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Németország kb ötszöröse Svájcnak, de neked Svájc idegen...nem értelek. Svájc bizonyos részein is beszélnek németül!
2011. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"én majd M.o-n próbálkozok először :S hátha...bár nyilván külföldön többet fizetnek.."


na,ezért gyűlölöm a kur..ákat.Ti nem megélni akartok,hanem

miliárdosok akartok lenni.(A semmiért)

2011. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szép karrier


mo-n ne próbálkozzatok, mert van ígyis épp elég "piszok".

2011. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
52%

"szép karrier


mo-n ne próbálkozzatok, mert van ígyis épp elég "piszok".



amig a férfiak 90 %-a nemkap nőt 30 éveskoráig,vagy max 1-2őt,addig,végülis szükség van cafkákra.Csakhát,ezzel is

a férfiakat fosszák ki.

2011. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17



Aki keres, az nagynehezen is, de talál normális nőt. Cafka nekem akkor se kéne, ha soha többet nem kapnék nőt. Biztos, hogy nem nyúlnék hozzá egyhez sem. Mocskosnak tartom őket.

2011. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!