Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ötlet lenne érettségi...

Jó ötlet lenne érettségi előtt munkát vállalni? Vagy hagyjam nyár végére?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne zsebpénzre, meg a szüleimnek is segítenék, nagyszüleimnek visszaadnám a pénzt, és hasonlók. VISZONT! Emelt érettségit teszek történelemből és ninsc lehetőség faktra járni, magamtól teszem mindezt, tanárnő csak havonta-kéthavonta kérdez ki egy könyvből. Október végén, november elején jönne az elsős könyv... nem tudom... igazából tanácstalan vagyok... mert olyan meló lenne nekem jó, ahol ruházati eladóként tevékenykedhetnék, vagy gyakornoki újságíró, rádióznék...
2011. okt. 11. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyjad nyár végére.

Szerinted gyakornoki újságíróként nem várják el az érettségit, és eladóként a megfelelő végzettséget?

2011. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!