Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízási szerződést írtam...

Megbízási szerződést írtam alá 2011. január elsején, ami 2011. december 31-ig szól. Ezért x Ft megbízási díjat kaptam, plusz y Ft költségtérítést. Ez az alaphelyzet, a többi később, mit tehetek és mit nem?

Figyelt kérdés

A megbízási szerződésemet augusztusban felmondták, egy hónapos felmondási idővel, ami már lassan egy hónapja letelt. A felmondási idő leteltekor a nálam lévő anyagokat leadtam, a feladatokat átadtam, erről jegyzőkönyv készült. Az augusztusi, szeptemberi hónapra eső megbízási díjat még nem kaptam meg, se a költségtérítést. Most azt kérik tőlem, hogy amíg szerződésben álltunk, tehát ez év januárjától szeptemberig, írjam le napra, percre! pontosan mit csináltam, hány emailt írtam, hányszor telefonáltam, hány km mentem, mert szükséges a költségtérítés kifizetésének teljesítéséhez. Kérhetnek tőlem ilyen anyagokat még?


A válaszokat, akár jó tanácsokat, hogy mit csinálhatok és mit nem csinálhatok ilyenkor, köszönöm előre is.


2011. okt. 13. 12:56
 1/1 apoi ***** válasza:

Igen, kérhetik.

Nagyon nagy fáradtság egy ilyet összeállítani?

Amúgy nem igen tudják ellenőrizni a legtöbb dolog igazságát, tehát jól hangzó dolgokat kell írni.

2011. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!