Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondjak a főnökömnek hogy...

Mit mondjak a főnökömnek hogy másik autót vegyen?

Figyelt kérdés
Régebben egy sokkal jobb kamionnal járta mde pár hónapja átültetett ilyen kis régi izére. ez olyan hogy ha megállsz akkor be nem indítod kb fél napig. Múltkor elromlott a lámpám kiszálltam belerugtam a lámpába és megjavult :D belemegyek egy gödörbe akkor valami elromlik, belemegyek egy másikba és akkor megjavul. A kollégáim mindig röhögnek rajtam hogy szidom azt a foscsomót mert valamelyik nap is letört az irányjelző..állandóan javítják azt az autót de mindig ugyanolyan szar. legközelebb menet közbe fog szétesni. Már nem tudom mióta mondom a főnökömnek hogy adja vissza a régit vagy vegyen egy normálisat de nem csinál semmit. Hogy vegyem rá?
2011. okt. 13. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát így konkrétan. Főnök, ez egy szar. :D

Bírnám a fejed, a kamionosok jó arcok :D

2011. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki de leszarja :D
2011. okt. 13. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki egy makettet arról, amilyet szeretnél :D Hátha így veszi a lapot:D
2011. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát talán derítsd ki, miért rakott át erre. Tuti nem ok nélkül... lehet ez a büntetésed valamiért. XD

Egy új kamiont venni meg azért még egy jól álló cégnek se csak úgy megy, gondolom ezt nem kell mondanom. :D

De odamész és megkérdezed, nem-e lehetne valami más megoldást találni neked.

2011. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire közöm van a szakmához, úgyhogy megosztom, amit olvastam másoktól. Általában azzal szoktak érvelni a csere mellett, hogy a régi autóval egyre több baj van, egyre nő a fenntartási költsége, és egyre nő az út szélén maradás esélye. Márpedig egy lerobbant kocsit elszállíttatni, javíttatni óriási költség, nem is beszélve a kiesett fuvarokról.
2011. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

most ilyennel járok csak sokkal szarabbul néz ki és az enyém nyerges :D : [link]

régen meg ilyennel csak az is nyerges: [link]

elég nagy változás. amúgy nem tudom miért csinálta...most simán mehetnék a volvoval mert úgy volt az elején hogy 1 másik srác ment azzal (bár nem tudom miért nem mehetett ezzel a mankutyával) de mostmár van olyan hogy hetekig meg se mozdul

2011. okt. 13. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:

...és akkor te hetekig nem dolgozol?

Mondjuk vedd rá, hogy hirdesse meg és az eladási ár + ráfizetésből, talán jobban kijön, mint így, hogy állandóan kiesik a munkából és folyton javítgatni kell...

2011. okt. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!