Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ebben az évben nem dolgozta...

Ha ebben az évben nem dolgoztam 30 napot, akkor jövőre mit fogok kapni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. :(
2011. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Még van időd, vállalj el legalább valahol önkéntes munkát 30 napra, különben valóban 0 ft-ot fogsz kapni jövő évben egészen addig, amíg nem lesz munkahelyed. Vagy kérj közmunkát, hátha akad még valami a számodra is. 29N
2011. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Akkor semmit sem kapsz.

De van még 2hónap az évből siess hátha meglesz!

2011. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felülbírálatot megelőző évet nézik.

Ha neked pl. idén augusztusban állapították meg a BPJt, akkor jövő augusztusig kapod folyamatosan, majd augusztusban bírálják felül, a felülbírálatot megelőző 1 év időtartamot figyelembe véve (augusztustól augusztusig)

Ha ezalatt az idő alatt nem szereztél 30 munkaviszonyos napot (munkaviszony, közmunka, egyszerűsített foglalkoztatás) és nem vettél rész megfelelő munkaerő piaci képzésben, akkor jelentsen be egy ismerősöd háztartási munkára. Havi 1000 forintos regisztrációt kell fizetni érte, adó és járulékmentes.

A szociális törvényben megtalálod az aktív korúak ellátása címszó alatt.

2011. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek! Pedig már azt sem tudom mennyi önéletrajzot adtam be. Eddig még ilyen nem volt...ebben az évben semmi.

Egyszer akartak behívni, de nem mentem. Abban a hónapban halt meg az Apukám, úgyhogy semmi erőm nem volt.

Más is van így hogy idén nem dolgozott?

2011. okt. 16. 12:09
 6/7 anonim válasza:
Esetleg ha a munkanélküli központba bemennél? Ha jól tudom, ott szoktak embereket tanfolyamokra kiküldeni. Ha szakmát tanulsz, akkor kapsz ösztöndíjat.
2011. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Esetleg minden hónapban bemegyek a munkaügyi központba és esetleg már végeztem ilyen tanfolyamokat és esetleg tudom hogy nem hívják ezeket semminek sem.


Köszönöm, kérdésemre már válaszoltak.

2011. nov. 11. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!