Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dj-ként kereshet az ember...

Dj-ként kereshet az ember havi több milliót?

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy egy magyarországi emberből Dávid Getta lesz, meg annyit fog keresni, de lehet-e reális a havi pár millió?
2011. okt. 20. 00:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Magyarként általában csak akkor, ha régóta a szakmában vagy és persze jól ismert a neved.

Havi szinten össze lehet hozni milliót(kat), ha van egy jól menő kiadód, rádiód, plusz nem csak zenélsz az éjszakában, hanem rendezvényeket is szervezel.

Na és persze az egyik legfontosabb a megfelelő KAPCSOLATOK!

Persze ezek elkezdéséhez is kell nem kevés alaptőke, és jó "marketing készségek", hogy tudd magad prómózni, eladni.

:)

2011. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát az elején biztos nem, meg attól függ, milyen helyeken tudsz zenélni. Egy falusi vagy kisvárosi diszkóban max. annyit kereshetsz, amennyi rendes meló mellett egy kis fizetéskiegészítésnek jó.
2011. okt. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha annyit nem is, de jó bevételi forrás, a semmiért.

Unokatesómnak semmi hallása nincs, ritmusérzéke se sokkal több, mégis hülyére fizetik, ez kell a népnek...

2011. okt. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak elkeseríteni, de ha ezt itt kérdezed, akkor neked nem fog összejönni. Másnak viszont lehet összejön, mindig vannak akik csúcsra kerülnek, bár szerintem a havi több millió itthon nincs meg egy DJ-nek sem, de legalábbis állandóan nem.
2011. okt. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsónak, 13 éves vagyok, és komolyan érdekel ezen ága a zenének. Magyar DJ-knek is lehet millió, csak mint elébb írták, kapcsolatok kellenek... David Guetta meg Basshunter se egyedül húzta az igát. David Guetta bulinkénti fizetésének meg olvass utána google-ön.

2011. okt. 20. 18:41
 6/13 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ha nem is itthon, de külföldön jobban fizetnének ezért?
2011. okt. 20. 18:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó, te biztosan jobban tudod. Elmondanád hogy szerinted melyik magyar dj keres havonta több milliót?
2011. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én speciel tudok egy párat! Valamilyen szinten személyesen is ismerem őket. Meg hát nem vagyok korlátolt, ha kicsit is belegondolunk mondjuk egy nagyobb kaliberű elektronikus zenei rendezvény pl. (most volt) Bónusz dolgaiba és tudjuk, hogy ki valósította meg, akkor vannak azért itt nevek. :)

(az első válaszoló voltam)

2011. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Magyar DJ-k közül talán Sterbinszky, Schultz és még néhány régi motoros keres ennyit, akik már a 90-es években vagy még előbb kezdték. De nem tisztán a zenélésből, hanem lemezeladások, jogdíjak, rendezvényszervezés, promociók, meg sok ehhez kapcsolódó dolog, ami már hozhat a konyhára havi pár milliót. Sőt még az Arató meg a Dévényi is keres sztem ennyit, bár őket én nem nevezném igazi DJ-nek:-).
2011. okt. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen kereshet, de kicsit nézz utána a dolgoknak, ez nem így megy, hogy DJ szeretnék lenni és ennyi. A tanfolyam az még csak a kezdet...ahhoz, hogy jó is legyél gyakorolni kell, mint minden mást, ahhoz pedig komoly felszerelés kell, ami milliós összeg. Ha a szüleid ezt tudják finanszírozni akkor nem szóltam. Másodszor az kereshet sokat aki elismert helyeken van, pl Hajógyári szórakozóhelyek. Dokk-ban ha jól emlékszem egy DJ egy este megkeres 200 ezer forintot. Egy ilyen vidéki, apróbb helyen nem fogsz sokat keresni. Másik meg, hogy nagyon kevés embernek sikerül komoly helyre bejutni, mert ahhoz kapcsolatok kellenek, ez is úgy, mint pl egy vállalkozás ,van aki épp, hogy megél, van aki meg rommá keresi magát vele. Ez amúgy sem a lehetőségek hazája, itt kurv4 nagy szerencsédnek kell lenni, hogy valami is összejöjjön, de majd erre rájössz később. Külföldi DJ tevékenységet, pedig végképp esélytelen, ha körülnézel szinte nincs is magyar világsztár a zenei világban. Ez egy ilyen ország, ez van.
2011. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!