Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi jár ilyen esetekben?...

Mi jár ilyen esetekben? Táppénz, gyed? Kérem aki tud segítsen, válaszoljon.

Figyelt kérdés
Az történt, hogy pár hónapja felmondtak a munkahelyemen. Most munkanélküli lettem, de közben teherbe is estem. A 180 napos bizt. idő megvolt, mivel 5 évet dolgoztam, de 3 hónpja munkanélküli segélyen vagyok. A gyedet mi alapján számítják ilyen esetben. Mik a lehetőségeim, milyen juttatásokat kaphatok így meg és a munkanélküli állományban maradhatok e? Nagyon fontos lenne a válasz, kérem aki tudja írja meg. Előre is köszönöm.
2009. máj. 3. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2009. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

*****


Itt letölthető az az állásfoglalás, hogy a munkanélküli milyen feltételekkel jogosíthat tgyásra illetve gyedre. Az lenne a lényeg, hogy ellátásod kitartson a a szülésig, mert akkor lehet tgyást igényelni. A gyedet viszont nem rögtön a tgyás lejárta után kell igényelni, hanem előtte újra meg kell igényleni a munkanélküli ellátást. Táppénzt nem kaphatsz a munkanélküli ellátás jogán.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!