Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondanátok, ha egy állásin...

Mit mondanátok, ha egy állásinterjún megkérdeznék tőletek, hogy mi motivál és hogy miért téged vegyenek fel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:21
 1/5 anonim válasza:
100%
A pénz, és szeretek megdolgozni a jussomért-JÓL! :)
2011. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát az motivál, ha normális helyen vagy (higénia van, semmi sem összevissza) normálisak a kollégák munkatársak.
2011. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen állás.


Ha valami olyasmi, ahol valami műszaki dolgot kell megtervezni, akkor lehet mondanám hogy az elvégzett feladat sikeres próbaüzeme utáni örömérzet. És azért én vagyok az ideális jelölt, mert nem csak szeretem, hanem értem is amit csinálok.


Mondjuk ha fagyizóba mennék eladónak biztosan azt mondanám hogy "Itt legalább nekem nem kell nyalnom". :P

2011. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Olyan állásinterjúra jelentkezz, amit valóban szeretnél csinálni, mert ebben az esetben tudod a tökélets választ. Egyértelműen azért kell téged felvegyenek, mert egész életedben ezt akartad csinálni, milliónyi terved van a munkával kapcsolatban és szereted a kihívásokat.

Egyébként milyen jellegű munkáról van szó? a motivációs kérdések célja a munkáltató részéről az, hogy megtudja, csak a pénz érdekel-e, vagy tényleg hatékonyan tudnál-e dolgozni az adott munkakörben(csak akkor dolgozol hosszú távon hatékoynan, ha szereted a munkádat)

2011. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adminisztrációs állásról van szó, egy üzletlánc logisztikai központjában.
2011. okt. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!