Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (munkaügy)

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel kérdést ezzel kapcsolatosan :


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szerződésben benne van a felelősség, gyakornokként is vállalnom kell.Párom ebbe így nem megy bele,hogy abban a kis boltban dolgozzak.De én mennék, tegnap össze is vesztünk egy kicsit.

És ha tényleg olyan az asszony,amilyennek mondja a párom?(szélhámos)

Nem tudom mit csináljak..


2011. okt. 22. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el aggodasodat az mh-nak. Ne mondd hogy parodtol tudod, hanem "hallasbol". Honnan tudja a parod a reszleteket? Megkerdeznem tole. Csajszi, azt irod? Szrintem parod nem akarja hogy egy kis onallosagot talalj magadnak.
2011. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átutalással kérd a fizetésedet. A törvény szerint az alkalmazott nem felelős a bolti lopás károkért, csak max a fizetése 50%-ában, azt is csak akkor, ha a hiány ténye bizonyítható. Tehát leltár amikor odamész, leltár a hónap végén. Ezt le is írhatod, alá íratod vele.
2011. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem csajszi, hanem asszony, tegnap elírtam.

A haverjának az unokatesója ott dolgozik, onnan tudja.

Én pedig örülök annak,hogy végre akadt valami, igaz, gyakorlat, de meg van fizetve.El sem merem mondani a páromnak, tudom,hogy teljesen kiakad.

2011. okt. 22. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérhetem a számlámra a fizetést, ha csak gyakornokként vagyok ott? Az állam fizeti.
2011. okt. 22. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:

"A haverjának az unokatesója ott dolgozik, onnan tudja."


Nagyon messze megy mar. Szoval unokateso hirdeti a hirt errol a norol? Hat,...akarki lophat, ha egyaltalan tenyleg van lopas, nem?

2011. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz utolsó.

Nagyon nem tudom mit csináljak.Párommal sem akarok összeveszni,de a munka is kell, 4 órás meló csak.

2011. okt. 22. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem vállald el a melót; ha megvádolnak lopással, feljelented a rendőrségen és a munkaügyi hivatalban...
2011. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan, mert közbe talált már mást.
2011. okt. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!